Tulpar T7 V20.2 şarj adaptörü cızırdıyor

HalilOzd363

Femtopat
Daha fazla  
Monster Tulpar T7 v20.2 modelini kullanıyorum. Alalı 1 ay oldu. Oyuna girdiğimde adaptörden cızırtı gelmeye başlıyor, ardından fan çalıştırıyor PC ama ilk adaptörden cızırtılar geliyor. Oyundan çıktığımda ise cızırtı kesiliyor fan çalışmaya devam etse de. O yüzden fanla alakalı olduğunu sanmıyorum. PC'yi genelde şarjda kullanırım, haftada bir çıkartırım. Acaba adaptör zarar görmüş olabilir mi?

Monster Tulpar T7 v20.2 modelini kullanıyorum. Alalı 1 ay oldu. Oyuna girdiğimde adaptörden cızırtı gelmeye başlıyor, ardından fan çalıştırıyor PC ama ilk adaptörden cızırtılar geliyor. Oyundan çıktığımda ise cızırtı kesiliyor fan çalışmaya devam etse de. O yüzden fanla alakalı olduğunu sanmıyorum. PC'yi genelde şarjda kullanırım, haftada bir çıkartırım. Acaba adaptör zarar görmüş olabilir mi?
Adaptörden cızırtı geliyorsa kondansatör bozulmuştur. Kirli elektrik yediği için yada kullanılan malzeme dandik olduğu için olur bu.
Servisle görüşün garantiye gönderin kontrol etsinler.
Adaptör değiştikten sonra akım korumalı priz satın alın.

Monster malzeme kalitesini coşturmuş yine (!) Muhtemelen üretim hatasıdır, bir problem olacağını sanmıyorum ama bence yine de adaptörü ve cihazı servise yollayın ve adaptörün değişimini talep edin.

Hocam, gelen ses bobinler ile alâkalı bir durum. Güç tüketimi arttıkça mıknatıslanma da artıyor. Bobinlerin arasında bulunan silikonlardan dolayı ses olabilir. Garantiye gönderebilirsiniz. Size kalmış.

Monster malzeme kalitesini coşturmuş yine (!) Muhtemelen üretim hatasıdır, bir problem olacağını sanmıyorum ama bence yine de adaptörü ve cihazı servise yollayın ve adaptörün değişimini talep edin.
forumda gördüğüm 2-3 boş adamdan birisin yorumlarını dikkate alanın vay haline, arkadaşım bir çok etkeni olabilir bunun elektrik gidip gelmesi akımdan kaynaklı sıkıntı yaratmış olabilir zaman içinde bir servise gösterin.

Forumda gördüğüm 2-3 boş adamdan birisin yorumlarını dikkate alanın vay haline, arkadaşım birçok etkeni olabilir bunun elektrik gidip gelmesi akımdan kaynaklı sıkıntı yaratmış olabilir zaman içinde bir servise gösterin.

Öncelikle yeniyetme birinin bana böyle bir yorum yapması beni hem biraz üzdü hem de acıdım sana, ama yine de bu yaptığın terbiyesizliğe ve küstahlığa rağmen sana bir şey demeyeceğim ve sözlüğe hoş geldin diyeceğim... Öncelikle MSI fanı falan değilim ve burada Monster konusunda çok sorun yaşayan var ve sırf bu yorumlarımdan dolayı bana boş insan demeye hakkın yok. Ben burada birçok insanın problemini çözdüm ve birçok insanda benim önerdiğim laptopları aldı ve hepsi de çok memnun ayrıca Monster düşmanı da değilim, düşük bütçelere Monster alınmasını tavsiye ediyorum hatta 4 ay önce kendi yakın arkadaşıma Monster aldırdım bütçesi düşük diye... O yüzden bana " boş insan" dediğin lafı alıyor ve sana iade ediyor, ayrıca bu terbiyesiz laflarını da yaşına veriyorum. Yazık sana.

Geri
Yukarı