Tulpar T7 v20.3 alınır mı?

Bütçe
12000TL
Hz değeri de her şey demek değil. Onlar işlemci tabanlı oyun olduğu için düşük FPS almanız olağan. Bu durumda MUX olan modellere yonelmeniz gerekiyor.

Hocam doğru da G15 144 Hz.

1625475583268.png

Hocam teknik özellikler kısmında 300Hz görğnce sevinmiştim.

E peki senin 11 yaşında olduğunun kanıtı ucuzlara ve Ryzen'lara kaçmana ne demeli.
Araştırmadan söylese Excalibur yazacak çocuk.

Ryzen ucuz ve daha performanslı. 2-3 FPS fazla alayım diye 90 derece üstü oyun oynamak istemeyenlerin tercihi.
Tavsiyem budur, espor için ideal. 165Hz, G-SYNC ve MUX Switch ile sıkıntısız tam performans alırsınız.

Ryzen ucuz ve daha performanslı. 2-3 FPS fazla alayım diye 90 derece üstü oyun oynamak istemeyenlerin tercihi.
Tavsiyem budur, espor için ideal. 165Hz, G-Sync ve MUX Switch ile sıkıntısız tam performans alırsınız.

Hocam garanti durumu nedir bu laptopun.
Tavsiyem budur, espor için ideal. 165Hz, G-Sync ve MUX Switch ile sıkıntısız tam performans alırsınız.

Garanti normalde 2 yıl oluyor fakat yurt dışından aldığımız için garanti süreci nasıl işler.

Son düzenleme:
Tavsiyem budur, espor için ideal. 165Hz, G-SYNC ve MUX Switch ile sıkıntısız tam performans alırsınız.
Isınma sıkıntısı vb. var mıdır?

hocam bunlar laptop değil mi
laptop yazıp çıkan ilk şeyi ctrl+c yaptım ama ryzen laptopta kötüdür
Aga bunlardan ne zaman kurtulacak bu forum ya yok mu şunlara kalıcı ban atacak güzel bir moderatör kardeşim? Nicke bak yazdığı mesajlara bak nereden tutsan elinde kalıyor.

Burada bildiğin komedi dönmüş, okurken sesli güldüm. Arkadaşın nicknameinden kaç yaşında olduğu anlaşılıyor.

Konunuza gelecek olursak ben Rog öneririm, işlemci bakımından çok güçlü ve soğutması başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı