Tulpar T7 V20.3 Monster alınır mı?

Mux Switch olmadığı için tavsiye etmiyorum. V19.7 bakın derim.

Stokta kalmamış maalesef :(
Mux Switch olmadığı için tavsiye etmiyorum. V19.7 bakın derim.

Hocam 19.7 stokta yok. Predator'de mux Switch yok ve 2000 TL koymuşlar. 10TN iyi midir? Mux bunda var mı? Siz olsanız 12-14 bin arası ne alırdınız?
10TN yerine 17 inch ne olabilir? Ekran büyük olsa çok iyi olur.

Son düzenleme:
Selamlar hocam. Ben de 18.5k olan modeli sipariş ettim pazartesi elimde olacak. Monster'a güvenim olduğu için incelemeler gelmeden verdim siparişi.
Bu 12.5k lık model düşük segment modeli. Kasası Abra modelinin kasası. En azından biraz bütçe arttırıp 14.5k lık modeli düşünebilirsin. Eğer arttıramam dersen 12.5 bandında 2070 li model yakalayabilirsin indrimden. Abra kasasında ciddi ısınma ve kötü kasa kalitesi gibi sorunlar mevcut.
Merhabalar hocam :) T7 v20.3 modeli için kendi tanıtım videosunda metal kasa kasa olduğunu söylediler. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alma arifesindeyim ve yardımınıza ihtiyacım var :/ max bütçem 12k yani trenyol bana uyuyor.

Merhabalar hocam :) t7 v20.3 modeli için kendi tanıtım videosunda metal kasa kasa olduğunu söylediler. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alma arifesindeyim ve yardımınıza ihtiyacım var :/ Max bütçem 12K yani trenyol bana uyuyor.

Metal mi? Algı organlarını kaybetmişler hocam. O kasa tamamen plastik.

Metal mi? Algı organlarını kaybetmişler hocam. O kasa tamamen plastik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanınız var ise tekrar gözden geçirebilir misiniz hocam? Teşekkürler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanınız var ise tekrar gözden geçirebilir misiniz hocam? Teşekkürler :)

Hocam kendi kanalları olması bile yeterli bence:) kullanıcılarının hepsi belirtiyor plastik diye. Bende geçen seneki modelini mağazada inceleme fırsatım olmuştu. Evet alet plastik, ve kötü bir plastik maalesef.

Hocam kendi kanalları olması bile yeterli bence:) kullanıcılarının hepsi belirtiyor plastik diye. Bende geçen seneki modelini mağazada inceleme fırsatım olmuştu. Evet alet plastik, ve kötü bir plastik maalesef.

Çok teşekkürler hızlı cevabınız ve ilginiz için. Güzel bir miktar bütçe ayırıyorum ve sınırları zorluyorum ki aynı zamanda üniversite öğrencisiyim fakat şu an hem pandemiden, hem mining türevi olaylardan dolayı, ürün fiyatları patlamış durumda, sanırım haziran gibi stokların düzeleceğini umuyorum. Gönlüm MSI bir laptoptan ama fiyatlar ateş pahası. Artık sıkıldım ve Haziran'da almak istiyorum ve umarım stoklar ile fiyatlar bir tık rahatlar. Öneriniz var ise seve seve dinlerim. Teşekkürler tekrar :)
Not: Laptop almam lazım çünkü genel olarak hareketli olacağım ve sabit bir sistem kullanamam.

Çok teşekkürler hızlı cevabınız ve ilginiz için. Güzel bir miktar bütçe ayırıyorum ve sınırları zorluyorum ki aynı zamanda üniversite öğrencisiyim fakat şu an hem pandemiden, hem mining türevi olaylardan dolayı, ürün fiyatları patlamış durumda, sanırım haziran gibi stokların düzeleceğini umuyorum. Gönlüm MSI bir laptoptan ama fiyatlar ateş pahası. Artık sıkıldım ve Haziran'da almak istiyorum ve umarım stoklar ile fiyatlar bir tık rahatlar. Öneriniz var ise seve seve dinlerim. Teşekkürler tekrar :)
not: Laptop almam lazım çünkü genel olarak hareketli olacağım ve sabit bir sistem kullanamam.

Haziran'da alacaksanız bu bütçeye 3060'lı laptoplar çoğalır hocam, şimdi bakmanız mantıklı değil. Zaten yeni bir laptop geldiğinde veya fp bir laptop olduğunda bildiriyorum sosyalden. Haziran ayı için Legion gelirse onu alın derim.

Haziran'da alacaksanız bu bütçeye 3060'lı laptoplar çoğalır hocam, şimdi bakmanız mantıklı değil. Zaten yeni bir laptop geldiğinde veya fp bir laptop olduğunda bildiriyorum sosyalden. Haziran ayı için Legion gelirse onu alın derim.
Senin laptop şuan ilk tercihim ama oda olur :)

Şu an o laptop stokta yok normalde fiyatı kaç TL v19.7 ve v20.3 arasında kaldım yardım eder misin?

19.7 üretimi bitti, v20.3 ise önermiyoruz. Çok yüksek sorun çıkarma potansiyeli var. Biraz çıkıp v22.1 alın derim. Çıkamazsanız yeni konu açın orada daha detaylı yardımcı oluruz.

Geri
Yukarı