Tulpar T7 v20.3 alınır mı?

batuflez

Femtopat
SAVE_20230502_192511.jpg

Monster'ların genel olarak sesli çalışması ( o da Turbo modda yüksek sıcaklığa çıkması ve fanların maksimum çalışması) haricinde RTX 3060 (115+15 W ile toplam 130watt ) olması bakımından düşünebilirsin. Ben kulaklık takarak 2 senedir kullandım da. Tam verimini her zaman aldım. Hiçbir zaman performanstan yana üzmedi. Ses içinse kulaklık taktım. Ama yurt ortamları için tavsiye etmeyebilirim harbi fan sesi elektrik süpürgesi gibi. Ama onun dışında her zaman canavar gibiydi. Ofis modunda ise bildiğin Word Chrome gibi standart kullanımda ses yok zaten.

Fiyatına bağlı. Sıfırı şu an bulunmuyor diye biliyorum ben. Bu modeli ben de zamanında çok araştırmıştım. Performansı ve soğutması iyi bir model. Kronik sorunu da yok. Fiyat uygunsa alınır.

Monster kullanmamış biri olarak söylüyorum. Deli gibi araştırdığım bir zaman vardı. Isınma gibi klişe şeyler yerine bazı insanlarda teknik servis sonrası bir şeyleri takmayı unutmaları, anakart yanması deyip 10k istemeleri gibi bir sorunları var yani %50 şansla alıyorsun Monster'i pek önermem bu firmayi.

Yeni konular

Geri
Yukarı