Tulpar T7 v20.5.1 vs Pulse GL76 12UEK-247xtr

TakoPlay

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Bilgisayardan anlayan arkadaşlar için;

Şu iki model arasında kaldım. Monster tercih edersem aynı paraya Windows'u çıkartıp RAM'leri 16x2'den 32 GB yapma imkanım var.

Yani Monster tercih edersem;
  • NVIDIA GeForce RTX 3060 130W.
  • Bellek (RAM) 16x2 = 32 GB.

MSI tercih edersem;
  • NVIDIA GeForce RTX 3060 85W.
  • Bellek (RAM) 1x16 = 16 GB.

Olacak. Fiyatları da aşağı yukarı aynı. Çok arada kaldım sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
20.5 her anlamda daha iyi ama yeni model olduğu için soğutma performansı tam bilinmiyor,12. nesik sartsa 20.5 veya Nitro tercih edebilir şart değilse 21.7 de bakilabilir.

Slayer[2] 7XL-3060 - Game Garaj şahsen bunu öneririm. MSI'dan alınıp logo basılıyor.
Bu modeli satın aldım, performansı ve özellikle aşırı ısınması memnun etmedi iade ettim. İlk tercihim bu olmuş idi

20.5 her anlamda daha iyi ama yeni model olduğu için soğutma performansı tam bilinmiyor,12. nesik sartsa 20.5 veya Nitro tercih edebilir şart değilse 21.7 de bakilabilir.

Aslında tek derdim monster ın kötü şikayet ve yorumları. sikayetvar da hiç iyi konuşulmamış. O yüzden monster ın kullanıcılarından tavsiye arıyorum biraz da.

İşlemci olarak 12. nesil şart değil ama 30k para ödeyince de 12. nesil olsun diyorum açıkçası :)

Yeni konular

Geri
Yukarı