Tulpar T7 v20.5.7 alınır mı?

Bütçe
34.000

Berk Emre

Picopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Yazılım - Youtuber - Modelleme
Arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum, Monster'i ne kadar eleştirselerde bu bilgisayarla ilgili olumsuz yorum bulamadım çok...
Bana bu özelliklere sahip bir bilgisayar lazımdı bu bilgisayarı onerir misiniz?
Monster Tulpar kısmında kendini düzeltmiş gibi.

Model güzel fakat bu bütçeye alınmaz.

Reis ben ekrana bakıyorum bi yandan modelleme çizim ve yazılım gibi şeylerle uğraşacağımdan ekranı daha makul geliyor ayrıca victusların sıkıntısı çok ve ekran kartı watt değeri küçük mux switch yok aynı şeyler acerdede geçerli

Ekran derken büyüklük inç yani

Reis ben ekrana bakıyorum bir yandan modelleme çizim ve yazılım gibi şeylerle uğraşacağımdan ekranı daha makul geliyor ayrıca Victus'ların sıkıntısı çok ve ekran kartı watt değeri küçük MUX Switch yok aynı şeyler acerdede geçerli

Ekran derken büyüklük inç yani

Ek monitör kullanabilirsen daha iyi tercih olur, Victus'ta da Acer'de de MUX var, Victus 120 Acer 140W.

Ek monitör kullanabilirsen daha iyi tercih olur, Victus'ta da Acer'de de MUX var, Victus 120 Acer 140W.
sikayetvar.com kullanıcı deneyimi : Mux Switch'ten dolayı oluyor zannetmiştim fakat HP victus'larda mux Switch yokmuş
Ayrıca kuzenimde tam o attığından var 8gb versiyonu var çok sıkıntı yaşıyor kasa kalitesizliğimi desem fps dropmu desem yoksa jöle gibi ekranmı desem yani ekran kartı ne kadar iyi olursa olsun performans aynı gtx gibi düşün ya Roblox gibi bir oyunda nasıl drop yaşanabilir?

Alacaktım fakat u dönüşü yaptım Aceride tercih etmiyorum pek eski kasa

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı