Tulpar T7 v20.5 alınır mı?

Bütçe
18.000

Utku Coşgun

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Tulpar T7 v.20.5 almak istiyorum ama şu güne kadar hep HP kullandım. Victus'un bir modelini mi alsam diye de düşünüyorum aklımda bir modeli yok aslında. Monster Türkiye merkezli olunca bir sorun çıkar mı diye korkutuyor açıkçası. Alınır mı? Ne dersiniz? Eğer alınırsa indirimde alabilirim ancak şöyle sağlam bir indirimi nasıl yakalayabilirim ya da Almanya Avusturya veya Bahreyn'den indirimli bir şekilde nasıl getirtebilirim yurt dışından olacaksa var mıdır bir öneriniz?

Monster çok sesli ve baya ısınan bir laptop bana kalırsa alınmaz.

Monster çok sesli ve bayağı ısınan bir laptop bana kalırsa alınmaz.

Monster denince insanlar 2'ye ayrılıyor bir kesim sürekli sorun çıkartan servisten çıkılmayacak bir marka olarak bakıyor Monster'e bir kesimde fiyat performans ve rakiplerine göre daha ucuza daha kaliteli marka olarak bakıyor kasa kalitesi dışında sorun yok deniyor genelliklr ama. Isınmaya gelincede çoğu yorumda Tulpar t7'nin ısınma acısından en az ısınan modellerden olduğunu gördüm.

İndirim kovalayacağım karne indirimleri filan olursa ya da yurt dışından getirme filan olursa ortalama bir 28.000 TL civarında bir laptopu 18-20.000'e getirtmeye çalışacağım.

Monster denince insanlar 2'ye ayrılıyor bir kesim sürekli sorun çıkartan servisten çıkılmayacak bir marka olarak bakıyor Monster'e bir kesimde fiyat performans ve rakiplerine göre daha ucuza daha kaliteli marka olarak bakıyor kasa kalitesi dışında sorun yok deniyor genelliklr ama. Isınmaya gelincede çoğu yorumda Tulpar t7'nin ısınma acısından en az ısınan modellerden olduğunu gördüm.

İndirim kovalayacağım karne indirimleri filan olursa ya da yurt dışından getirme filan olursa ortalama bir 28.000 TL civarında bir laptopu 18-20.000'e getirtmeye çalışacağım.

Bütçe esneyebilir 4 yıl götürecek bir bilgisayarsa atıyorum 15.000 TL 7 yıl götürecek bir şey olursa 21.00 TL atıyorum* kaliteye göre ama ben uzun ömürlü olmasını istiyorum bütçeyi esnetip daha çok kullanabileceğim bir model daha iyi olur.

Geri
Yukarı