Tulpar T7 v20.8.2 nasıldır?

yusufayd_3457

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Monster Tulpar T7 v20.8.2 modeli hoşuma gitti ama sosyal medyada Monster pişmanlıkdır diye çok gördüm bu modele denk başka markanın modeli var mı ve Monster hakkında genel olarak düşünceleriniz nedir? Laptopta 4060 ekran kartı i7 12 ya da 13 1 TB hafıza 32 de RAM olmasında önem verelim fiyat ise Max 45k.

Tulpar serisi alınabilir bir model ancak bu fiyata değil.

Bütçene göre alabileceğin en iyi cihazdır. Tek +16 RAM var içerisinde +16 daha ilave edebilirsin.

Tulpar serisi alınabilir bir model ancak bu fiyata değil.

Bütçene göre alabileceğin en iyi cihazdır. Tek +16 RAM var içerisinde +16 daha ilave edebilirsin.

Biraz araştırdım tulpar t7 v20.8.2 yerine t7 v20.6.2 da alabilirim aralatındaki tek fark biri i7 12 biri i7 13 atmış olduğunuz laptopdaki amd işlemici i713 den kuvvetlimi?

Biraz araştırdım Tulpar T7 v20.8.2 yerine T7 v20.6.2 da alabilirim aralatındaki tek fark biri i7 12 biri i7 13 atmış olduğunuz laptopdaki AMD işlemici i713'ten kuvvetli mi?

Laptoplar kompak cihazlardır. Sadece bir donanım daha iyi diye o laptop tercih edilmemeli.

12700H ve 13700H, 7840HS'dan çoklu çekirdekte daha performanslı işlemciler.

Baktığın Tulpar serileri ve attığım Nitro 16'yı birebir kıyasladığımızda Tulpar'ın tek önde olduğu taraf işlemci performansı. Panel, soğutma, malzeme kalitesi ve RAM nesili olarak Nitro 16 çok çok önde.

Laptoplar kompak cihazlardır. Sadece bir donanım daha iyi diye o laptop tercih edilmemeli.

12700H ve 13700H, 7840HS'dan çoklu çekirdekte daha performanslı işlemciler.

Baktığın Tulpar serileri ve attığım Nitro 16'yı birebir kıyasladığımızda Tulpar'ın tek önde olduğu taraf işlemci performansı. Panel, soğutma, malzeme kalitesi ve RAM nesili olarak Nitro 16 çok çok önde.
Laptop alırken teknosadan alıcam nedeni ise orada çalışan bir arkadaşım var %10 luk indirmim var ve acerde ram yükseltmek için boş slot varmı son olarakta acerin yükseltme için servisleri varmı

Laptop alırken Teknosa'dan alacağım nedeni ise orada çalışan bir arkadaşım var %10'luk indirmim var ve Acer'de RAM yükseltmek için boş slot var mı son olarak da Acer'in yükseltme için servisleri var mı?

Boş slot var. Servise gönderirseniz yükseltirler ama kendiniz de yapabilirsiniz zor bir iş değil.

Aynı laptopu Teknosa üzerinden bulabilir misiniz?

Buyur Nitro 5 gördüm. Mağazada Nitro 16 vardır belki sormak lazım.

Laptop alırken Teknosa'dan alacağım nedeni ise orada çalışan bir arkadaşım var %10'luk indirmim var ve Acer'de RAM yükseltmek için boş slot var mı son olarak da Acer'in yükseltme için servisleri var mı?

%10 indirimle alacağım diye çöp bir cihaz almayın. 32 GB versiyonu var Teknosa'da ama satıcı yine teknorya

Geri
Yukarı