Tulpar T7 V21.6.1 alınır mı?

Bütçe
20.000
V21.5 kullanıyorum performans olarak masaüstü 3070 neyse ona en yakın performansı veriyor, notebook kategorisinde 130W'a kadar çekiyor.

Yeni bir BIOS gelmişti aslında, ben ayarlayabiliyorum GPU'yu sizde olmaması garip. Bu tür konular için montser ile görüşmeniz şart onlar sizi yönlendirir.

Kanka çok özür diliyerek BIOS sürüm numaranı yazabilir misin ve bu ekran kartını BIOS'dan direk nasıl devreye soktun bende öyle bir seçenek yok sadece mshaybrid ve iGPU yani Intel dahili ekran kartı ayarı var yardımcı olur musun?

Kanka çok özür diliyerek BIOS sürüm numaranı yazabilir misin ve bu ekran kartını BIOS'dan direk nasıl devreye soktun bende öyle bir seçenek yok sadece mshaybrid ve iGPU yani Intel dahili ekran kartı ayarı var yardımcı olur musun?
Dostum cihaz yanımda değil şehir dışındayım bilmiyorum ki BIOS sürümünü. Ben de vardı aynı sorun SSD yükseltmesi için gönderdiğim sıra onu da sordum BIOS update yapıp halletmişlerdi. Dediğim gibi teknik servisi araman şart. Onlar sana mail ile yollarlar yeni BIOS'u.

Dostum cihaz yanımda değil şehir dışındayım bilmiyorum ki BIOS sürümünü. Ben de vardı aynı sorun SSD yükseltmesi için gönderdiğim sıra onu da sordum BIOS Update yapıp halletmişlerdi. Dediğim gibi teknik servisi araman şart. Onlar sana mail ile yollarlar yeni BIOS'u.

Maleseff onlarda bana şu an cihazınız için kullandığınız sürüm son sürümdür şeklinde mail attılar ekte BIOS mevcut ama böylede bir cevap vermişler.

Dereceleri de yazar mısın? Ben 21.6 almıştım ekran kartı sıcaklığı 85 derece olunca iade ettim. Piyasada doğru düzgün laptop da kalmadı.

Bu kasa XMG Neo 15 markasıyla Amerika'da satılıyor ve adamlar yılın en iyi laptop'larından olduğunu söylüyor. (Jarrod's Tech My Favourite Gaming Laptop Goes Ryzen 5000!)

Sıcaklıklar: Maksimum performans modunda CPU: 92, GPU: 76

Eğer vakum soğutucu veya soğutma padi kullanırsanız CPU: 85, GPU: 69

Oyun sırasındaki sıcaklıklar böyle

Bu kasa xmg Neo 15 markasıyla Amerika'da satılıyor ve adamlar yılın en iyi laptop'larından olduğunu söylüyor. (jarrod's tech my favourite Gaming laptop goes Ryzen 5000!)

Sıcaklıklar: Maksimum performans modunda CPU: 92, GPU: 76.

Eğer vakum soğutucu veya soğutma padi kullanırsanız CPU: 85, GPU: 69.

Oyun sırasındaki sıcaklıklar böyle.

O zaman benim aldığımda sorun vardı. Zalman soğutucuyla kullandım fakat CPU 90 GPU 85'ti hep. Cyberpunk'ta 5 dakikada bu sıcaklıklara çıktılar tabii.

Tulpar T5 V21.5 bende aldım geçen gün biosda arkadaşın dediği dgpu özelliği yok ve Valorant üzerinde test ettiğimde fps olarak maksimum 180 görebildim ayarlar ise 1920x1080 ve düşükte bu sorunu nasıl çözebiliriz bilgisi olan var mı ?

Tulpar T5 V21.5 bende aldım geçen gün biosda arkadaşın dediği dgpu özelliği yok ve Valorant üzerinde test ettiğimde fps olarak maksimum 180 görebildim ayarlar ise 1920x1080 ve düşükte bu sorunu nasıl çözebiliriz bilgisi olan var mı ?
Monstera mesaj atın , bios atacaklar. Güncellersiniz. Veya gönderin güncelleyip gönderirler.

Geri
Yukarı