Tulpar T7 v21.8.1 RTX 3070 laptop alınır mı?

Bütçe
35000TL

NecroBit

Kilopat
Daha fazla  

Monster tercih etmek istememin en büyük sebebi paraf karta hiç faiz işlememesi dostlar. Sizce bu paraya Monster'ın bu modeline kıyılır mı? Özellikle 30'serisi i7-10. nesil işlemcili modellerinde birçok sorundan bahsedilmiş fakat 11. nesil işlemcilileri için araştırmalarım sonucu bir sorunla karşılaşmadım. Özetle tavsiye eder misiniz? Hiç tecrübeniz oldu mu?

Amaç:
- Oyun, mining, programlama, 3D modelleme vs. vs. Özetle gelecek vaat eden bir parça.

Şimdiden ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum...

Monster tercih etmek istememin en büyük sebebi paraf karta hiç faiz işlememesi dostlar. Sizce bu paraya Monster'ın bu modeline kıyılır mı? Özellikle 30'serisi i7-10. nesil işlemcili modellerinde birçok sorundan bahsedilmiş fakat 11. nesil işlemcilileri için araştırmalarım sonucu bir sorunla karşılaşmadım. Özetle tavsiye eder misiniz? Hiç tecrübeniz oldu mu?

Amaç:
- Oyun, mining, programlama, 3D modelleme vs. vs. Özetle gelecek vaat eden bir parça.

Şimdiden ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum...

5,5 sene Monster kullandım. Bir Monster'a 10 bilemedin 15 binden fazla verilmeyeceğini düşünüyorum. Değmez hocam. Bu PC'den alacağın oyun zevki hiç oyun bilgisayarı olmayan birine yeter ama halihazırda oyun bilgisayarı kullanmış tecrübe etmiş insanı üzer. Almayı kafaya koyduysanız asla ama asla gözünüzle görmeden bu kadar fazla para vermeyin. Mümkünse mağazalarında test edin belki masaüstünde YouTube'da gezerken işlemcisi 65 derecelere çıkıp rahatsız edecek seviyede fan seviyesi duyulup üzebilir. Bu arada Monster A7 V6.2 ve T7 V20.2 kullandım.

Bu modele bakmıştım dostum. Araştırmalarım sonucunda Max-Q olduğunu, 3080'in bu vesileyle yalan olduğunu biliyorum. Aslında şaşırdım çünkü sanki "Monster alacağına Acer bile alsan olabilir" gibi bir algı oluştu sanki, bu da beni biraz tedirgin etti

Bu modele bakmıştım dostum. Araştırmalarım sonucunda Max-Q olduğunu, 3080'in bu vesileyle yalan olduğunu biliyorum. Aslında şaşırdım çünkü sanki "Monster alacağına Acer bile alsan olabilir" gibi bir algı oluştu sanki, bu da beni biraz tedirgin etti
Bu arada ben daha önce Monster kullandım, beni çok mağdur ettiler. Yeni kasaları iyi diyorlar fakat kasa iyi olsa bile teknik servisin hâlâ aynı olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir sorununda teknik serviste benim gibi 8 kere mağdur edilebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı