Monster Tulpar T7 V16.1.1 laptop alınır mı?

Aybars1

Decapat
Şunu almayı düşünüyorum oynayacağım oyunlar LoL, PUBG ve CS:GO gibi oyunlar. Bir senedir takip edemiyorum hiçbir şeyi. Bu laptop sizce nasıl? Alınır mı? Sogutması falan nasıl? Hayatımda ilk defa laptop alacağım. Sizce beni uzun süre götürür mü? Pişman eder mi? Detaylı araştırma da yapamıyorum. Telefon üstünden araştırdım gözüme bu çarptı. Sizce nasıl, FPS oranı ne olur? Artı ve eksi yönlerini yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ABRA A7 V7.2 Versiyonu var Monster'ın. Şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım ekran kartım 1050ti ve saydığın oyunları bende oynuyorum CS:GO ve LoL'de hiçbir fps sıkıntısı yaşamıyorum fakat PUBG'de optimizasyon sorunları nedeniyle arada FPS sıkıntısı yaşanabiliyor fakat 1060 ve 1050ti performansı arasında tabii ki fark var. :)

Fiyatı gereksiz pahalı kendiniz W10 lisans alıp Ürünü Freedos olarak alın. Çünkü W10 olarak alınca 450 lira eklenmiş oluyor Windows 10 için 450 lira değmez. Gayet iyi güzel görünüyor kullanmadım ama modeli araştırın alanlar inceleme olarak paylaşmıştır bazı sosyal forumlarda.

Fiyatı gereksiz pahalı kendiniz W10 lisans alıp Ürünü Freedos olarak alın. Çünkü W10 olarak alınca 450 lira eklenmiş oluyor Windows 10 için 450 lira değmez. Gayet iyi güzel görünüyor kullanmadım ama modeli araştırın alanlar inceleme olarak paylaşmıştır bazı sosyal forumlarda.
Kesinlikle katılıyorum, boşuna W10'a o kadar para vermeye gerek yok en mantıklı olan Freedos alıp sistem kurulumunu kendin gerçekleştirmen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı