Tulpar T7 V22.1 vs. MSI GL75 Leopard

Bütçe
15000
Ölü piksel.
Ayrıca ekran kartı ve işlemciyi ne idi belirsiz bir marka olan Clevo şirketinde yaptıryor.
Bak bu model sorunlu değil. Kaç kere söylemem gerek acaba? Tamam, sorunlu modeller var ama bu model sıkıntısız. Ayrıca işlemciyi ve ekran kartını Clevo yapmıyor. Clevo kasaları yapıyor.

TongFang üretimi bu cihaz. Ayrıca nasıl ekran kartı ile işlemciyi Clevo yapıyor?
Monster markasının ilk ön yargıyı kirması gerekiyor ne kadar anlatsanızda karşı tarafa hitap etmiyorsunuz hocam. :)
O model yeni olabilir ama MSI veya ACER gibi markalar prestij sahibi olduğu için MONSTER markasına olumsuz bakmak normal bir durum benim için.

Clevo yapmıyor, yanlış bilgi vermeyin. Tongfang üretimi bu cihaz. Ayrıca tongfang yapsa ne olur? Cihaz iyi sonuçta, kim marka basarsa bassın.

O zaman MSI alsın MSI kendi ekran kartını kendi üretiyor. Ve ısı olarak da Monster soba.
Alan arkadaş kendi bilir bu fiyata özellikler güzel ama Monster olunca güven vermiyor.

O model yeni olabilir ama MSI veya ACER gibi markalar prestij sahibi olduğu için MONSTER markasına olumsuz bakmak normal bir durum benim için.
GF kasasını test etme şansım oldu bugün, nereye bassam içine doğru gidiyor, klavyesi berbattı. Kasası da güzel değildi.
O zaman MSI alsın MSI kendi ekran kartını kendi üretiyor. Ve ısı olarak da Monster soba.
Gayet serin bir model, GF kasasından çok daha iyi. Bu bütçede 3000 serisi kart alınmalı.

Hocam yanlış anlamışsınız kasanın kople içini Clevo yapıyor.
Monster yaptığı iş sadece Monster logosu koymak.

Dostum kurbanın olayım yorum yapmak için yorum yapma ya.. TongFang üretimi olan bir cihazla nasıl Clevo'yu kişileştirebilirsin? Günümüz devrinde artık F/P konuşuyor. Yok markaymış yok şuymuş. Bırakın artık şu ön yargıyı.

Geri
Yukarı