Tulpar T7 v24.1 klavyede yön tuşlarına basınca farklı tuşlar çalışıyor

DragonViper

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7-10870h // Rtx 3060 (95w) // 16gb ram // 1 TB ssd
Tulpar T7 24.1 cihazım henüz 3 haftalık ama 2 kez servise gitti 2. gidişinde klavye değişti ama sorun düzelmedi sorun ise şu; örneğin sağ yön tuşuna art arda basınca Shift, alt, ins vb tuşlara basılmış gibi oluyor.

O zaman can alıcı soruya geçelim sıfır ürünle değişime uğraşayım mı yoksa iade mi? Neden? Bide şöyle bişey aklıma takılıyor şimdi servisi sıkıntılı ilerde ssd yükseltmeye gönderince ürün sağlam gitse bile sıkıntılı dönebilir bu konudan çok şikayetçi olan var

O zaman can alıcı soruya geçelim sıfır ürünle değişime uğraşayım mı yoksa iade mi? Neden? Bir de şöyle bir şey aklıma takılıyor şimdi servisi sıkıntılı ileride SSD yükseltmeye gönderince ürün sağlam gitse bile sıkıntılı dönebilir bu konudan çok şikayetçi olan var

Sıkıntı yaşayan varsa olabilir kesinlikle iade edin diyorum.

Sıkıntı yaşayan varsa olabilir kesinlikle iade edin diyorum.
Şimdilik cevabımı aldım ama moderatör arkadaşlar konuyu kapatmasın sürecin sonucunu buraya yazarım
Bide iade ederken yanında hediye gelen çantayı falan da veriyor muyuz?

DURUM GÜNCELLEMESİ: Değişim kararı çıktı ve yeni cihaz gönderdiler ama gelen sıfır cihazda da aynı problem vardı. Bende cihazı tekrar yollayıp bu modelin kronik sorunlu olduğunu, ürün satılırken clevo, tongfang olayından bahsedilmediğini söyledim. Buna çözüm olarakta ya muadili olan başka bir modelle değişim yapın ya da para iadesi yapın dedim. Son karar ise para iadesi oldu. Ama 1 ayı geçtiği halde hem pc yi kullanamadım hemde cihazın emsallerinin fiyatları arttı. Kısaca her türlü zarar ettim. Ve ücretsiz bakım sloganlarına da inanmayın çünkü işin ilizyon kısmı burada asıl gerçek ise servis yolunda gitgel yapan ve sürünen çok fazla cihaz var. Ben kendi tecrübeme dayanarak şunu söyleyebilirim ki bundan sonra ne monster herhangi bir ürün alırım ne de aldırırım. Umarım hepimiz bu durumdan ders çıkarırız ve kronik sorunlu cihazı bile isteye satan bu firmaya daha dikkatli oluruz.
@Silinen üye

DURUM GÜNCELLEMESİ: Değişim kararı çıktı ve yeni cihaz gönderdiler ama gelen sıfır cihazda da aynı problem vardı. Bende cihazı tekrar yollayıp bu modelin kronik sorunlu olduğunu, ürün satılırken clevo, tongfang olayından bahsedilmediğini söyledim. Buna çözüm olarakta ya muadili olan başka bir modelle değişim yapın ya da para iadesi yapın dedim. Son karar ise para iadesi oldu. Ama 1 ayı geçtiği halde hem pc yi kullanamadım hemde cihazın emsallerinin fiyatları arttı. Kısaca her türlü zarar ettim. Ve ücretsiz bakım sloganlarına da inanmayın çünkü işin ilizyon kısmı burada asıl gerçek ise servis yolunda gitgel yapan ve sürünen çok fazla cihaz var. Ben kendi tecrübeme dayanarak şunu söyleyebilirim ki bundan sonra ne monster herhangi bir ürün alırım ne de aldırırım. Umarım hepimiz bu durumdan ders çıkarırız ve kronik sorunlu cihazı bile isteye satan bu firmaya daha dikkatli oluruz.
@Silinen üye
Tamda tahmin ettiğim gibi, bir arkadaş vardı galiba servise gönderin tekrar demişti bosverin onu siz en iyisini yapmışsınız.

Geri
Yukarı