Tulpar T7 V24.1 sürücüleri nasıl kurulur?

• Konuyu başlatan Kloox
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 456

Kloox

Hectopat
Laptopu ilk aldığım seferinde Monster Driver USB'si üzerinden tüm driverları kurmuştum ve şimdi tekrar denediğimde tüm driverlar çok eski kalıyor bu sebeple yenileri bulup indirmem lazım ama daha önce hiç laptopa driver kurmadım. Nelerin driverlarını indirmem lazım ve nereden indirebilirim? Atarsanız sevinirim.
Modeli: Tulpar T7 V24.1
Kendi Driver Sayfası: Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar

Monster'in sitesindekiler eski tarihli olduğu için indirmedim ama indirirsem güncel sürüme kendileri yükseltir mi?

Mcc gibi Monster'ın kendi uygulamaları en güncel sürümü sitesinde yayınladığı zaten. Ancak diğer Intel Wi-Fi yazılımları söylediğim yerden varsa yeni sürümü güncellenecektir.

Mcc gibi Monster'ın kendi uygulamaları en güncel sürümü sitesinde yayınladığı zaten. Ancak diğer Intel Wi-Fi yazılımları söylediğim yerden varsa yeni sürümü güncellenecektir.
Sound Blaster gibi programları kontrol ettiğim zaman bilgisayarda zaten yüklü olduğunu gördüm. Bilgisayarı sıfırlamış olmama rağmen bunlar hala buradaysa driverlar da duruyor olabilir mi? Nerden kontrol edebilirim?

Geri
Yukarı