Tulpar T7 V25.1.2 nasıldır?

Aynı siklette ürünler değiller bir kere. 300 Hz'in haricinde Max-P ekran kartı, işlemci, MUX switch ve kasa gibi farklar var. V25.1 iyi üründür ama son BIOS sürümünde klavyenin ışığı ayarlanamıyor. SS Engine görmüyor klavyeyi. Monster da şu an için çözemiyor. Alternatif:

Biraz bekleyin hallolur.
Almaya deger urun ama Legion 5 de epey iyi.
sorun bios sürümünden. aynı sorunu birçok kişi yaşadık. son bios versiyonu 1c1 de bu hata var. bir önceki bios sürümü 1a8 de bu sorun yok. o sürüme dönenler klavyeyi sıkıntısız kullanıyor.

burası t7 25.1 kullanıcılarının olduğu bir grup. sonunla ilgili gereken çözümü burada bulabilirsin.

Üçü aynı klasmanda ürün değil. Zaten arada yaklaşık 7k fiyat farkı var. İndirim olduğuna bakma. Ben yaklaşık 2 senedir Monster T7 V21.1. Çok büyük bir sorunla karşılaşmadım ama fan sesi beni bitiriyor. En ufak işlemde bile fan çalışıyor. Çevremden gördüğüm bütün Monster ürünlerinde bu sorun var. Üçünden birini alacaksan kesinlikle Monster. Ama MSI'ın laptoplarına da bir göz atabilirsin. 300Hz ise bence tamamen uydurma. Ben 120'den sonrasını ayırt edemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı