Monster Tulpar T7 v25.1.2 nasıldır?

Haktan83

Picopat
Daha fazla  
Monster markasına aslında sıcak bakmıyordum fakat bu modelin kasasının farklı olması hoşuma gitti. Uzun ömürlü bir şekilde kullanabilir miyim?

T7 25.1 modelini 1 yıla yakındır kullanıyorum. Kasa aynı sadece ssd ve ekran paneli farklı. Performansından gayet memnunum. Msı ın gp76 kasası ile aynı. İçindeki soğutma sistemi çok iyi. 30000 i yukarı çıkamıyorsan en iyi seçenek bu.

Monster'in klavye şikayetleri çok ancak biraz daha katıp belki de aynı fiyata MSI tavsiye ederim 3050 Ti'lı bu sizi 5-6 sene rahat götürür hatta Amazon'da indirim varken ihtiyacınız varsa kaçırmayın. https://www.amazon.com.tr/dp/B09V83SVCH

Sağ olun ancak 17.3 ekran ve 6 GB ekran kartı konusunda ısrarcıyım bütçeninde 30.000'i aşmaması gerekiyor.

T7 25.1 modelini 1 yıla yakındır kullanıyorum. Kasa aynı sadece SSD ve ekran paneli farklı. Performansından gayet memnunum.

Zaten çok titiz kullanan birisiyim o nedenle bir sorun yaşamam sanırım. 12 senedir aynı laptop ile devam ediyorum gerçekten sitede bile kasmaları yüzünden çok daraldım.

Sırf ekran için o paraya değmeyeceğini sadece işlemcisi farklı olan ve daha da güçlü olan ve size 3000-4000 lira kar ettirecek bir bilgisayar bulduğumu söyleyim. Ekranda hala ısrarcıysanız alın geçin memnun kalırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı