Tulpar T7 v25.1 ısınma sorunu

Yapılan testlere baktığımda ayrıca bir yükselti kullanılmamış. Ondan dolayı doğrusunun dışarıdan bir müdahale olmadan test edilmesi diye düşündüm.
Güncelleme: Bilgisayar Teknik servisten geldi ısı problemi çözüldü herhangi bir yükselti olmadan stres testi ve cinebench üzerinden max ısı 84 olarak gördüm (turbo kapalı) , tubo açık max 78 derece gördüm. Kullanım süresi +6 saat
@SEMIKAANCAKIR

Son düzenleme:
Yapılan testlere baktığımda ayrıca bir yükselti kullanılmamış. Ondan dolayı doğrusunun dışarıdan bir müdahale olmadan test edilmesi diye düşündüm.
Güncelleme: Bilgisayar Teknik servisten geldi ısı problemi çözüldü herhangi bir yükselti olmadan stres testi ve cinebench üzerinden max ısı 84 olarak gördüm (turbo kapalı) , tubo açık max 78 derece gördüm. Kullanım süresi +6 saat
@SEMIKAANCAKIR
Ne yapmışlar serviste bilgi aldınız mı?

Kusura bakmayın ama arkadaşlar bu ısı değerleri öyle normal böyle normal diye güzel sallamışlar lütfen bilmediğiniz konuya yorum yapmayın zira madem normaldi servisten geldikten sonra neden aynı sıcaklıkları görmedi ?
@WarFire hocam acaba teknik servis kağıdında tam olarak ne yazdığını söyleyebilirmisiniz

Son düzenleme:
Edit: Bilgisayar bir süre sonra aynı ısıları görmeye başladı tekrar teknik servise gitti ve değişimi yapıldı. Şuan kullandığım bilgisayar turbo fanda 75 dereceyi görmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı