Tulpar v25.1 alınır mı?

Ben 2 ay önce https://www.hepsiburada.com/casper-...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000B7WVD bu bilgisayarı 10.000tl ye almıştım. Şimdi fiyatına bakınca şok oldum. Dolar artışı galiba. Alabilirsiniz bu bütçeye.
İki ay önce 12 bine RTX 3060 laptoplar vardi. 9000'e 10000'e RTX 3050 Ti Asus TUF, Rog, Lenovo gibi markalarin laptoplari vardı. G770'e 10.000 lira vermişsin bir de gelmiş burada masaüstü alinir, ekran kartı sorunu varmış gibi hikaye okuyorsun:) 2 ay önce 8-9 bin liraya RTX 2060 masaüstü düşüyordu öyle diyeyim sana.

İki ay önce 12 bine RTX 3060 laptoplar vardi. 9000'e 10000'e RTX 3050 Ti Asus TUF, Rog, Lenovo gibi markalarin laptoplari vardı. G770'e 10.000 lira vermişsin bir de gelmiş burada masaüstü alinir, ekran kartı sorunu varmış gibi hikaye okuyorsun:) 2 ay önce 8-9 bin liraya RTX 2060 masaüstü düşüyordu öyle diyeyim sana.
Kusura bakmayın ama hakaret olarak alırım bu mesajı. Ayrıca masaüstü almak istedim ama ev şartlarımıza uygun değildi. (Koyacak/Sığdıracak yer yoktu) 12 binde ne verecek param, ne de 3050 değil 3050ti alacakta gözüm var. Ben memnunum. Teşekkürler.

Kusura bakmayın ama hakaret olarak alırım bu mesajı. Ayrıca masaüstü almak istedim ama ev şartlarımıza uygun değildi. (Koyacak/Sığdıracak yer yoktu) 12 binde ne verecek param, ne de 3050 değil 3050ti alacakta gözüm var. Ben memnunum. Teşekkürler.
Laptop isteyen adama aynı fiyata iki katı performans alirsin diye masaüstü al dediğin için yazdım o mesajı. Ki o fiyata iki kati performans alabilecegi masaüstü de imkansiz zaten. Diyorum ki senin aldığın dönemde daha ucuzdu cok rahat alabilirdin ama bak mecburiyetlerin varmış, almamışsın yani karşı tarafi da düşünerek konuşmak lazim. Son olarak bütçen olur olmaz inşaallah bir gün cok daha iyilerini alabilecek bütçen de olur ama söylediğim şeyle bunun alakası yoktu.

Geri
Yukarı