Tunç Kurt izlenir mi?

giovanni3453

Picopat
Özellikle son attığı 26 saatlik türev videosundan aklıma takıldı sizce bu kadar uzun bir anlatımı izlemeye gerek var mı?
Limit, fonksiyon, logaritma gibi konularda da uzunca anlattığı videolar var bunları da önerir misiniz?
Şu an Eyüp B. izliyorum ama bahsettiğim konular için Tunç Kurt'u önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye @poolloop
O zaman Eyüp b. Daha iyidir değil mi?

Tunç kurt u bilmem ama Eyüp hocam mezun senemde çok yardımcı olmuştu bana. Şu anda 3D soru çözüm videoları çekiyormuş herhalde. 3D, orijinal matematik ve apotemi yayınları önerimdir. Fizik te de bu aralar öğrencilere egzersiz yayınları öneriliyor ayt için, yeni nesil sorulardan oluşuyor ve soruları gayet güzeldi. Sınav ayarı ne zor ne kolay bir bakmanı öneririm.

Tunç kurt u bilmem ama Eyüp hocam mezun senemde çok yardımcı olmuştu bana. Şu anda 3D soru çözüm videoları çekiyormuş herhalde. 3D, orijinal matematik ve apotemi yayınları önerimdir. Fizik te de bu aralar öğrencilere egzersiz yayınları öneriliyor AYT için. Yeni nesil sorularını beğenmiştim sınav ayarı ne zor ne kolay bir bakmanı öneririm.

3D video ders defteri çıkardı yeni onu alıp oradan takip ediyorum videolarını bence de Eyüp b den devam etmek daha mantıklı.

Tunç kurt u bilmem ama Eyüp hocam mezun senemde çok yardımcı olmuştu bana. Şu anda 3D soru çözüm videoları çekiyormuş herhalde. 3D, orijinal matematik ve apotemi yayınları önerimdir. Fizik te de bu aralar öğrencilere egzersiz yayınları öneriliyor ayt için, yeni nesil sorulardan oluşuyor ve soruları gayet güzeldi. Sınav ayarı ne zor ne kolay bir bakmanı öneririm.
Bu arada orijinal matematik ayt yazarı lisede bizim matematik öğretmenimizdi :)

Geri
Yukarı