Turbobit Premium bedava yapabilen var mi?

cheeliq

Centipat
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben internetten 30 GB multiboot indirmeye çalışıyorum ama Google Drive'de yok sadece turbobit de var o da çok yavaş acaba bedava Turbobit Premium indirme yapmayı bilen var mı? Ya da Google Drive olan multiboot linki var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben internetten 30 GB multiboot indirmeye çalışıyorum ama Google Drive'de yok sadece turbobit de var o da çok yavaş acaba bedava turbobit Premium indirme yapmayı bilen var mı? Ya da Google Drive olan multiboot linki var mı?

Bilen olsa bile bunu paylaşmak yasak.

Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben internetten 30 GB multiboot indirmeye çalışıyorum ama Google Drive'de yok sadece turbobit de var o da çok yavaş acaba bedava Turbobit Premium indirme yapmayı bilen var mı? Ya da Google Drive olan multiboot linki var mı?
Legal değil ki? İnternette buldum ben bir tane fakat verirsem ceza yeme ihtimalini göze almak istemiyorum.

Legal değil ki? İnternette buldum ben bir tane fakat verirsem ceza yeme ihtimalini göze almak istemiyorum.
Tamam Seni Anlıyorum Tesekur ederim Yasak Olduğunu Bilmiyordum
Allah'ın selamını verip, korsan için soru sormak? Orta doğu problem's.
Kardeşim Allah'ın Selamını Verdim doğrudur ama inan durumum olsa premium hesap satın alirdim
Korsana giriyor bu yapmaya çalıştığınız.
Bilmiyordum özür dilerim
Bilen olsa bile bunu paylaşmak yasak.
Bilmiyordum kusura bakmayin yine söylemekte iyi etmişsiniz Tesekur ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı