Turbonet nereye şikayet edilir?

enesgirgin5151

Hectopat
Arkadaşlar düşündüm taşındım ben bu turbonete ne yapabilirim? Aşağıda gördüğünüz gibi uzun bir zamandır bu değerlere yaklaşık bir hız alıyorum. Sayisiz ariza kaydi olusturdum ama ilgilenmediler. Hat degerleriniz normal dediler. Simdi ben bunlarla ugrasmak istiyorum. Nereye sikayet edebilirim. Ve sikayet edersem elime neler gecer deneyimli arkadaslari yoruma bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201018-153030_Speedtest.jpg
    Screenshot_20201018-153030_Speedtest.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 241
Tüketici Hakem Heyeti.
Emniyet Genel Müdürlüğü.
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu.
Rezil etmek istiyorsan şikayet siteleri...

Arkadaşlar düşündüm taşındım ben bu turbonete ne yapabilirim? Aşağıda gördüğünüz gibi uzun bir zamandır bu değerlere yaklaşık bir hız alıyorum. Sayisiz ariza kaydi olusturdum ama ilgilenmediler. Hat degerleriniz normal dediler. Simdi ben bunlarla ugrasmak istiyorum. Nereye sikayet edebilirim. Ve sikayet edersem elime neler gecer deneyimli arkadaslari yoruma bekliyorum.

Onlara vurabileceğiniz en büyük darbe sikayetvar.com da şikayet edip aboneliğinizi iptal ettirmek.

Tüketici hakem heyeti. Ama uzun sürüyor sonuçlanması bir 5 ay gibi.

Çok affedersiniz ama oha! Bu ne? Çevirmeli Internet bile bundan daha hızlıdır.

Yapmanız gerekenleri tekrarlamaya gerek duymuyorum. 2'den 6 numaralı mesaja kadar zaten şimdilik yapman gerekenleri yeterince söylemişler. :)

Geri
Yukarı