TTNET nereye şikayet edilir?

Hocam altyapı için önce belediyeden kazı izni daha sonrasında keşfe geliyorlar sonrasında kablo döşeniyor ve daha sonrasında gpont takılıyor dairelere tesisat çekiliyor.

Maliyet olarak bir kişi için çok fazla bi rakam çıkıyor.
Bölüşürüz apartmanla onlarda istiyor zaten onlar yüzünden 5 kişi girdik 2002 altyapısına internet vardı yok oldu...

Açıkçası zor ama imkansız değil bu işi iyice takip edin araştırın derim ama dediğim gibi ne firmalar var daha henüz dört dörtlük bir internet alamıyorlar.

Açıkçası zor ama imkansız değil bu işi iyice takip edin araştırın derim ama dediğim gibi ne firmalar var daha henüz dört dörtlük bir internet alamıyorlar.
Çok fazla bilendim ben bu firmaya karşı gitti yere kadar gitsin 35 MBPS bile yapsam kar bir oyun indirmem 2 3 gün alıyor bıktım gına geldi oyun alsam yüklemek dert silmek dert...

Herkes bir gergin, arkadaş sadece sormuş. Ben sana kendi başımdan geçeni anlatayım: Bu TT denilen lanet şey bana da zamanında aynı şeyin bir benzerini yaşattı karşı apartmanım cayır cayır internete giriyorken bana altyapı yok diyorlardı. Bende kaç kere arayıp şikayet etmeme rağman sonuç alamadım. Bir abla çıkıyor ve bana dediği şey şu; 1 aya da altyapı çekebiliriz 2 yılada belediyeden izin falan almamız lazım cart curt. Biz 2 bina A ve B blok olarak 20 daire gittik müdürlüğe gene yok. En son yeni taşınan komşulardan birinin tanıdığı varmış bu altyapı işlerinde onun sayesinde, 4 sene önce 600 TL olarak 20 daireye bölünce 30 TL düştü daire başı hallettik. Kısaca bu adamlarla uğraşılmaz. Ben daha kimseye TT önermem. Altyapı varsa kablonet geçin yoksa başka ISS'lere bakın illa buna mahkumsanız da bizim gibi tanıdık falan arayın veya müdürlüğe herkesin imzasını alarak dilekçe verin belki işe yarar.

CİMER yazıyorum, BTK'ye git diyor, oraya gidiyorum, şikayet ediyorum, adamlar beni firma ile konuşturuyor.
Çünkü ulaştırma ve altyapı bakan yardımcısı, Türk Telekom yönetim kurul başkanı aynı kişi. Yani normal. Hatta BTK başkanı da kendisiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı