Turbox ATM900020 PUBG kaldırır mı?

1.nesil i5 ve Intel HD Graphics'e yapılan yorum:
Eki Görüntüle 850747

🤔
LoL ile GTA V hemen hemen aynı performans vermesinden bile boş bir yorum olduğu anlaşılır. Bu değerler için insanlar cebinden sadece kasa için 4500 TL'leri gözden çıkartıyor, elin kıytırık dinozor çağından kalmış 1800 TL'lik PC'simi alacak bu değerleri. Ha bide OBS ile sıkıntısız yayın yapılıyormuş. Buna ben ters taraflarımla gülmeyi geçtim kahkaha atarım. GTX 1650 ve i7 10. nesil mobil işlemci ile bir tanıdığım OBS'de can çekişiyor. Şimdi bu yorumu yapanın yüzüne gerçek hayatta sahtekar dolandırıcı desek mahkemelik oluruz. Sorsanız bunlar şerefiyle yaşayan, yalan söylemeyen dürüst insanlardır. Neyse ben artık bu tarz konulara sinirlenmekten bıktım tek diyeceğim şey umarım bir gün büyük umutlarla kandırdığınız insanlar gibi büyük umutlarla kurduğunuz firmanız yerin dibini görür.

Hocam alın PUBG oynayacaksan oyun bilgisayarı toplayın hatta PC toplama ile alakalı konu açın daha iyi olur Turbox Izoly'iye bulaşmayın derim.

İmkansız. İade hakkın varsa acilen iade etmelisin. Ona bir şey değiştirmek hem ölü yatırım hem de işlemci değiştirsen ekran kartı, ekran kartı değiştirirsen PSU, PSU'yu da değiştirdiğinde zaten nereden baksan toplama bilgisayarın yarısı ediyor. Kısacası iade et. Biraz daha biriktir. Düzgün bir şey topla veya direkt GameGaraj'ın veya başkaa güvenilir bir yerin kasasına bak.

Geri
Yukarı