Turbox ATM9916943 sistem BF 5 kaldırır mı?

Alternatifi sundum dostum 200 TL daha ucuz ona 2 3 ekipman alsa Turbox denen firmanın ekipmanından daha iyi.

Senin mesajını beğendim, yanına ucuz bir mouse klavye yeterli olur. Ben diğer mesaj ve beğeni kasmak için girişenlere demiştim 🙂

Tamam artık cevaplamanıza gerek yok ya sonuçta bir soru hayır deyin geçin.

Burada konu İzoly veya Turbox olunca mesaj ve beğeni kasmak için kötü espriler havada uçuşur Sosyal'de yardım etmek yerine moralini bozma.

@Silinen üye 2. sayfada paylaştığı kasa+monitör hiç fena değil. Eğer bütçen 3000 civarıysa değerlendirebilirsin.

Başarılı bir ürün BF5'i High-Ultra 75 FPS oynarsınız. Tek sorun ekipman ama Turbox'a nazaran yüz kat iyi.
Sağol işte bir cevap .
Seni mesajını beğendim, yanına ucuz bir mouse klavye yeterli olur. Ben diğer mesaj ve beğeni kasmak için girişenler için demiştim 🙂

Burada konu İzoly veya Turbox olunca mesaj ve beğeni kasmak için kötü espriler havada uçuşur Sosyal'de moralini bozma.

@Silinen üye 2. sayfada paylaştığı kasa+monitör hiç fena değil. Eğer bütçen 3000 civarıysa değerlendirebilirsin.
Anladım ve sinirlendim :D

İzoly, TurboX gibi müzelik PC satanlardan PC almayınız.

Kullandıkları kasa, PSU, SSD, anakart, RAM her şey dandik ve tarihi eser.

Sistem alınmaz. 3000TL'ye kat ve kat iyisi PC toplanır.

Normalde sistem eğer GT 1030 GDDR5 ise 1080p Low kaldırması lazım. Ancak keyif verecek kare hızları almazsınız.

İzoly, TurboX gibi müzelik PC satanlardan PC almayınız.

Kullandıkları kasa, PSU, SSD, anakart, RAM her şey dandik ve tarihi eser.

Sistem alınmaz. 3000TL'ye kat ve kat iyisi PC toplanır.

Normalde sistem eğer GT 1030 GDDR5 ise 1080p Low kaldırması lazım. Ancak keyif verecek kare hızları almazsınız.
TurboX'a bu forumda daha düzgün bir isim bulalım James Eşek gibi :).

Yeni konular

Geri
Yukarı