Turbox bilgisayar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yani çocuk özeniyor çocuk çocuktur 30 yıl önce de aynı şekilde farklı topicler hakkında çocuklar uğraşıyordu suçlanması gereken çocuklar değil elinde wikipedia vb. siteler ile dünyayı keşfedefilecekken çocukları oyun yayını izlemeye iten sigaralı abilerini suçlamak lazım.

Ben çocuğun sanki babası atom bilişimin sahibi gibi savunmasına takıldım.
Bu arada bilgisayarıma laf edenlere selamlar :)

Son videosuna hadi iyilik olsun diye yaptım yorumu bakalım ne tarz bir küfür yiyeceğim.

2060 Ti ya da 720 Ti falandır. Bu tür bilgisayarlar çocukların mahallede ve okulda arkadaşlarına benim PC ışıklı mışıklı diye hava atmak için evde babalarına yalvar yakar aldırdıkları kötü sistemler.

2060 Ti ya da 720 Ti falandır. Bu tür bilgisayarlar çocukların mahallede ve okulda arkadaşlarına benim PC ışıklı mışıklı diye hava atmak için evde babalarına yalvar yakar aldırdıkları kötü sistemler.

Benim disket yeri bulunan kasam bile bu bilgisayardan iyidir galiba.

Not: Ekran kartı alıyor ama işlemci kısmında dayağı yedim.

Lanet olsun sana Phenom.

Reis kral sayın bey bu video içinde PC'yi savuna savuna bir hal ederken.

Reis kral sayın saygıdeğer abim yeni videosunda ise kasa kasa Metro oynuyor.

Neden acaba? 🤔

Şaka bir yana hem güldürücü, şaşırtıcı, üzücü garip bir video.

Çocuğa cidden üzüldüm keşke bir bileni olsaymış ta çöp almasaymış bir de almış artık kendini avutmak için övüyordur ama iş işten geçmiş benim 5 yıl önce 1500 TL'ye aldığım iş laptopu bile bundan daha iyidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayarın performansı belli.

Çocuğa cidden üzüldüm keşke bir bileni olsaymış ta çöp almasaymış bir de almış artık kendini avutmak için övüyordur ama iş işten geçmiş benim 5 yıl önce 1500 TL'ye aldığım iş laptopu bile bundan daha iyidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayarın performansı belli.

5 Yıl önce 1.500 TL'lik laptop şu an 4000 TL'dir zaten :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı