Turbox bilgisayar neden alınmaz?

Alınmaz, çünkü 2020'de hala eski parçalar kullanmaktalar. Bu konunun, troll olduğunu düşünenlere cevabım ön yargılı olmayın. Burası forum ve kısaca anlatabiliriz. Belki, soruyu soran arkadaş turbox markasının nasıl birşey olduğunu merak etti, olamaz mı? Evet, bazı kişiler gıcıklığına soruyorlar ama yinede cevap veriyorum.

GT 1030 var kanka.

Yok bayağı iyi gidiyor ben izlemiştim.

Herhalde 144P 15 FPS yayın açıyor o PC ile.
Alınmaz, çünkü 2020'de hala eski parçalar kullanmaktalar. Bu konunun, troll olduğunu düşünenlere cevabım ön yargılı olmayın. Burası forum ve kısaca anlatabiliriz. Belki, soruyu soran arkadaş Turbox markasının nasıl bir şey olduğunu merak etti, olamaz mı? Evet, bazı kişiler gıcıklığına soruyorlar ama yine de cevap veriyorum.

Aynı konuyu 2.kez açıyor.

1) 2. el parçalar kullanılıyor.
2) Düşük bütçede 1000TL civarlarında mobil işlemcili sistemler kuruluyor. 1. nesil mobil işlemci günümüzde AMD A6 5600K gibi işlemcilere tekabül ediyor. Ve bu işlemcilerde oldukça kötü. (Değiştirme imkanınızda yok anakarta gömülü bir işlemci)
3) Berbat PSU ve hava akışı kötü sözde arcibi kasalar kullanıyorlar.
4) Ekran kartı kısmında VRAM boyutunu öne sürüp saf GPU'su berbat GT 730 gibi kartlar kullanıyorlar.
5) Neresinden tutarsan elinde kalan bir bilgisayar markası. Alınmaması gereken bir bilgisayar.

Aynı? İlk konuda almak istiyor ve alınır mı diye soruyor. Bu konuda ilk konuya gelen alınmaz cevaplarının nedenini soruyor. 3000 liraya 5 FPS alan PC almayın, aynı bütçeye 30 FPS alabilirsiniz.

Aynı? İlk konuda almak istiyor ve alınır mı diye soruyor. Bu konuda ilk konuya gelen alınmaz cevaplarının nedenini soruyor. 3000 liraya 5 FPS alan PC almayın, aynı bütçeye 30 FPS alabilirsiniz.

3K'ya APU sistemler var hem de 3500'e çok daha iyileri var.

Geri
Yukarı