Turbox bilgisayar parçası alınır mı?

Bütçe
3500-4000

çağan ak

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayar toplamayı düşünüyorum; anakart: Turbox workteam H61C 1155 soket 1600 MHz anakart düşünüyorum, işlemci: i5-2400 ekran kartı: Turbox Battle base n R7 240 128 bit 2 GB RAM: Kingston KVR16N11S8/4 4 GB DDR3 1600 MHz RAM bundan 2 tane alacağım. Kasa elimde var. Turbox marka ürünler alınır mı? Toplama sistem olarak değil parça olarak ekran kartı, anakart vb. bütçe 3500-4000 arası.

Test videoları var zaten i5-2400 R7 240 modeliyle uyuşuyor yani darboğaz yapmıyor ve testlerde 1080p de 100 FPS'leri geçiyordu ki bu benim için yeterli.

Valorant'ta mi? Bana hiç inandırıcı gelmedi. Bu paraya 2. Elde 1600 AF ve GTX750 gibi bir GPU hatta belki de daha iyisiyle sistem dizilebilir

Tabii ki bende çok emin değilim ama en azından ücertsiz kargo ve yorumlara baktığımda sıfır olduğu söylemler vardı.

Genellikle çok kaliteli değil bu ürünler. Emin olun 2. El alacağınız MSI, ASUS gibi markaların ürünleri çık daha iyi olur. Param Güvende ile alırsınız 2 gün iade hakkınız olur. Forumda sizin gibi düşünüp Turbox anakart alıp birkaç ay içinde açılmama, kapanmama gibi sorunlar yaşayan bir arkadaş görmüştüm

Valorant'ta mi? Bana hiç inandırıcı gelmedi. Bu paraya 2. elde 1600 AF ve GTX750 gibi bir GPU hatta belki de daha iyisiyle sistem dizilebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu vidodaki kart GDDR3 benim söyledğim GDDR5 ve işlemci aynı.

Test videoları var zaten i5-2400 R7 240 modeliyle uyuşuyor yani darboğaz yapmıyor ve testlerde 1080p de 100 FPS'leri geçiyordu ki bu benim için yeterli.
İyi okuyun, bu kartlar ileri vadede iş görmez yazdım üstte. Kartlar fason ve ucuz mallar, dış kasası sıcağı dışarı atacak kadar iyi değil, kendine çeker. Soğutma blokları yok diyecek kadar kötü, kartın sıcaklık ölçücüleri yok Turbox olanlarda, kartın AMD yazılımı ile uyuşması için vBIOS yazdırmak gerekiyor, yoksa birçok özellik çalışıyor gibi gözüküp çalışmıyor. Kartın fan hızı değişmiyor, sıcaklık aynı gözüküyor her zaman vs. vs.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Eski sürüm bu. Arada grafik farkı var baya.

Video bayağı eski. 1 yıl önce Valorant'ta 1600 AF ile 210-230FPS alırken geçen haftalarda denediğimde 170'e kadar gerilemisti FPS.

Genellikle çok kaliteli değil bu ürünler. Emin olun 2. el alacağınız MSI, ASUS gibi markaların ürünleri çık daha iyi olur. Param Güvende ile alırsınız 2 gün iade hakkınız olur. Forumda sizin gibi düşünüp Turbox anakart alıp birkaç ay içinde açılmama, kapanmama gibi sorunlar yaşayan bir arkadaş görmüştüm.

Tabii ki ASUS MSI gibi markalar araştırıyorum Turbox Hepsiburada vb sitelerde olduğu için link attım yoksa tabii ki Turbox'un kasalarının ne kadar dandik olduğunu biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı