Turbox gibi firmaları kötüleyen bir video hazırlasam telif yer miyim?

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Selamlar, son zamanlarda çok fazla Turbox, Dragos, İzoly alınır mı diye konu görüyorum. Bu insanları aydınlatmak için uzunca bir video hazırlayacağım ama Turbox gibi mağazalar dava, telif gibi türlü türlü yollara gider mi diye sormak istemiştim. Sert bir dille eleştireceğim çünkü.

Selamlar, son zamanlarda çok fazla Turbox, Dragos, İzoly alınır mı diye konu görüyorum. Bu insanları aydınlatmak için uzunca bir video hazırlayacağım ama Turbox gibi mağazalar dava, telif gibi türlü türlü yollara gider mi diye sormak istemiştim. Sert bir dille eleştireceğim çünkü.
Yap videoyu linkinide buraya bırak merakla bekliyorum asla telif atamazlar.
Yap videoyu linkinide buraya bırak merakla bekliyorum asla telif atamazlar.
Atom bilişim ismini kullanmamaya dikkat et o durumda telif yiyebilirsin mesela şöyle yap
(aotm bilişim) yap telif yemezsin

Üstü kapalı konuş yani. Acaba bize mi?, diye arada kalsınlar

Selamlar, son zamanlarda çok fazla Turbox, dragos, Izoly alınır mı diye konu görüyorum. Bu insanları aydınlatmak için uzunca bir video hazırlayacağım ama Turbox gibi mağazalar dava, telif gibi türlü türlü yollara gider mi diye sormak istemiştim. Sert bir dille eleştireceğim çünkü.

Şöyle anlat aotm bilisim torbux, ilzoly, draogs bu şekilde kullan isimlerini bir şey yapamazlar.

Yalan yanlış bilgilerle övünce kaldırılmıyorsa yerince de kaldırılmaz bence.
Yükleyin gitsin. 2-3 kişiyi zarardan döndürseniz kârdır. 1.Nesil İ7 ile 10.Nesil İ7 arasında %5-10 fark olmadığını, 4GB GT730'un 3GB GTX 1060'dan daha üstün olmadığını, PUBG mobile'de 30Fps+ alan her pc'nin OYUN CANAVARI olmadığını insanlar bilmeli.
İnsanlar "nE dİyO lAn bu tUrbOx cAnaVAr" diye girdiği videodan aydınlanmış bir şekilde çıkabilir.

Yalan yanlış bilgilerle övünce kaldırılmıyorsa yerince de kaldırılmaz bence.
Yükleyin gitsin. 2-3 kişiyi zarardan döndürseniz kârdır. 1.nesil i7 ile 10.nesil i7 arasında %5-10 fark olmadığını, 4 GB GT730'un 3GB GTX 1060'dan daha üstün olmadığını, PUBG Mobile'de 30FPS+ alan her PC'nin oyun canavarı olmadığını insanlar bilmeli.
İnsanlar "ne diyor lan bu Turbox canavar" diye girdiği videodan aydınlanmış bir şekilde çıkabilir.

Katılıyorum bu firmalar 4 yıl 5 yıl önce vardı galiba ben 11 yaşındaydım oha diyordum çok güzel diyordumda ardınan 5 ay sonra ufak bir araştırma doğrultusunda kendimden utandım :).

Marka adı karalama hakkında size girişirlerse gram şaşırmam, o kadar yüzsüzler yani. Dikkat edin. Attığım PDF size bilgi verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı