Turbox H61C BIOS güncelleme

Çağatay Kaan

Decapat
Merhabalar BIOS sürümünü nasıl güncelleştirebilirim?
Anakart: Turboc H61C.
Ayrıca fare ile kontrol edilebilen yeni nesil BIOS'lardan değil. Bildiğimiz mavi ekranlı, beyaz yazılı eski BIOS'lardandır.

Almayın sakın almayın BIOS esk, fan hızı son sürat. Bi satıcada gördum açıklama kısmında fan ayarı yok BIOS güncelleme yapmıyor yazıyordu. Kesinlikle almayın 7-8 ay once yoktu tekrar piyasaya dönmüş sakın almayın üstüne 200-300 TL daha verip daha iyisini alın.
Dostum selam ben de ucuz fiyata anakart arıyorum. Bu anakartı alacağım iyi mi sence güncelleme yok demişsin. Bunu mu alayim Esonic mi alayim. Bir de fan hizi hep ayni mi dönüyor arkadasin dedigi gibi.
Almayın sakın almayın BIOS eski, fan hızı son sürat. Bi satıcada gördum açıklama kısmında fan ayarı yok BIOS güncelleme yapmıyor yazıyordu. Kesinlikle almayın 7-8 ay once yoktu tekrar piyasaya dönmüş sakın almayın üstüne 200-300 TL daha verip daha iyisini alın.

Almayın sakın almayın BIOS esk, fan hızı son sürat. Bi satıcada gördum açıklama kısmında fan ayarı yok BIOS güncelleme yapmıyor yazıyordu. Kesinlikle almayın 7-8 ay once yoktu tekrar piyasaya dönmüş sakın almayın üstüne 200-300 TL daha verip daha iyisini alın.

Almayın sakın almayın BIOS eski, fan hızı son sürat. Bi satıcada gördum açıklama kısmında fan ayarı yok BIOS güncelleme yapmıyor yazıyordu. Kesinlikle almayın 7-8 ay once yoktu tekrar piyasaya dönmüş sakın almayın üstüne 200-300 TL daha verip daha iyisini alın.

çok teşekkürler dostum ancak zaten kararımı vermiştim. paraya kıyıp Gigabyte aldim . iyi ki almişim dedim

Yabancı bir YouTube kanalında gördüm adam Intel H61 anakarta BIOS güncelleme yapıyor linki burada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aca bende uyguladıklarını uygulayarak yapabilir miyim?

Yabancı bir YouTube kanalında gördüm adam Intel H61 anakarta BIOS güncelleme yapıyor linki burada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aca bende uyguladıklarını uygulayarak yapabilir miyim?
Yaptın mı sorun oluyormu

Selamlar konuyu hortlatmak gibi olacak ama neyse bulamayanlar için TURBOX H61C BİOS - buradan güncel driveri indirip kurabilirsiniz.
Hocam .rom uzantılı bios dosyasına erişiminiz var mı? Biosa ve boot menüsüne falan hiçbir şeye ulaşamıyorum, cmos reset denedim olmadı elimde biosu sıfırlamak için tek şey update etmek kaldı. Fakat internet sitesindeki dosyalar .bin uzantılı yani önyüklenebilir bellekle boot üzerinden yapabileceğim bir dosya .rom uzantılı dosyaya ihtiyacım var. Forumda bir üye daha önce paylaşmış fakat dosyanın indirme linki ölmüş.

Geri
Yukarı