Turbox i3 4130 sistem alınır mı?

Hocam 6 nesil onceki 2C 4T bir işlemciyi kesinlikle önermem. 7 yıllık bir işlemci. Yani en iyi ihtimalle bu işlemci 7 yıldır depoda duruyor.

Hocam 6 nesil onceki 2C 4T bir işlemciyi kesinlikle önermem. 7 yıllık bir işlemci. Yani en iyi ihtimalle bu işlemci 7 yıldır depoda duruyor.
İnternetten videolarını falan izledim de benim ihtiyacımı karşılıyor fakat Turbox marka olunca pek güvenemedim birde sizlere sorayım dedim. Kısa ömürlü müdür bu bilgisayarlar?

Anakartı: Intel H81 chipset.
RAM: Turbox 1600MHz DDR3.
SSD: Turbox kta320.

Sakın turbox ve izoly gibi markaların hazır sistemlerine yönelmeyin insanları kazıklıyorlar ben kendimden biliyorum 2 yıl önce ailem bana almıştı izoly N12X o zamanlar pek bilgim yoktu bu konularda o zamanın fiyatıyla 2700 TL vermişlerdi 1 sene sonra anladım bizmkilerin kazıklandığını çünkü kendin toplasan o bilgisayar 1800 TL'yi geçmezdi. Ve çok dandik bilgisayarlar.
En fazla bu kadar veririm dostum.

O fiyata PC toplamak çok zor hele ki bu dolar kurunda. Bence para biriktirin. Ama şunu söyliyim dolar daha da yükselecek.

Son düzenleme:
Sakın turbox ve izoly gibi markaların hazır sistemlerine yönelmeyin insanları kazıklıyorlar ben kendimden biliyorum 2 yıl önce ailem bana almıştı izoly N12X o zamanlar pek bilgim yoktu bu konularda o zamanın fiyatıyla 2700 TL vermişlerdi 1 sene sonra anladım bizmkilerin kazıklandığını çünkü kendin toplasan o bilgisayar 1800 TL'yi geçmezdi. Ve çok dandik bilgisayarlar.

O fiyata PC toplamak çok zor hele ki bu dolar kurunda. Bence para biriktirin. Ama şunu söyliyim dolar daha da yükselecek.
Fazla oyun müptelası değilim de csgo falan oynatmaz mı bu kasa?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı