Turbox mantığı ile kâr edilir mi?

Turbox adlı firma yazıyor özellikleri açık açık. Ürün tanıtımında yazmıyor aslında. Ben kendi sitelerindeki PC'lere baktığımda yazdığını görüyorum.
"Detaylarda sunulmuyor" derkenki söylemek istediğim şey, ürün sayfasını açtığınızda ilk karşınıza bu bilgiler sunulmuyor. Net ve tam bir bilgiye ulaşabilmek için sayfayı iyice incelemek gerekiyor ki, bu gibi firmalar(!) bunu yapmayan kişileri hedefliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp arkadaşlar. İnsanlar bir şey alırken bir zahmet araştırmasını/soruşturmasını yapıp alsın.

Hiç kusura bakmayın ama araştırmayan insana ne yapsan az. Yani en azından ufak tefek tüyolarla yol bile gösterilip kendi araştırması ile bir şeyleri anlayabilir.

Hocam sizi tanırım daha 1 yıl bile forumdan nssip almayanlar laf ediyor.
Ben sizin nasil birisi olduğunuzu biliyorum, sorun yok.
Dediğiniz gibi “Turbox Mantığı” ifadesi biraz yanlış anlaşıldı. Ben o ifadeyi sadece eski sistem toplayıp kâr koyup satma anlamında kullanmıştım yoksa tabi ki sisteme GT 730 4GB falan koymayacağım 😀

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp arkadaşlar. İnsanlar bir şey alırken bir zahmet araştırmasını/soruşturmasını yapıp alsın.

Hiç kusura bakmayın ama araştırmayan insana ne yapsan az. Yani en azından ufak tefek tüyolarla yol bile gösterilip kendi araştırması ile bir şeyleri anlayabilir.
Ben, ticarette şeffaf olunması görüşündeyim.

Sizi bilmiyorum ama ben "alacak olan bir zahmet araştırsın" diyip de asırlık sistemi ederinden fazla satıp, sonra şikayet edene "e araştırsaydın kardeşim ben ne yapayım" diyemem. Sizi bilmiyorum :D. Kendi beyanım.

Sizi bilmiyorum ama ben "alacak olan bir zahmet araştırsın" diyip de asırlık sistemi ederinden fazla satıp, sonra şikayet edene "e araştırsaydın kardeşim ben ne yapayım" diyemem. Sizi bilmiyorum :D Kendi beyanım.
O konu ayrı, satıcı yeterince şeffaf olduktan sonra top alıcıda oluyor. Satıcı şeffaf olmazsa dediğiniz olur.

Daha düne kadar ikinci el piyasasında kötü cihazların bile aşırı pahalı olmasından şikayet edip şimdi de bu konuda böyle fikirler sunanlar var. Üstüne alınsın isteyen. Yarası olan gocunur :D.

Turbox gibi X3440 gibi eski işlemcilerle ışıklı kasalı F/P sistemler toplayıp ufak bir kâr ile sitelerden 2000TL gibi uygun fiyatlara satsam sizce alıcı bulur muyum ve ufak da olsa bir kazancım olur mu?
Hi-Level SSD'lere 300 tane yorum gelmişse ve bu marka bu ülkede mal satıyorsa siz bankaların çöpe attığı ürünlerin ihalesine girip o ürünleri alın, güzel bir kasaya koyup Core i7 diye satın, ertesi gün zenginsiniz. Bunu başaramazsanız sizde bir sorun vardır. Yoksa pazar buna hazır. Kitle var...

Yeni konular

Geri
Yukarı