Turbox markasının kurucusu kim ve hangi firmaya ait?

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Sırf meraktan internetten baktım ama bu markanın kurucusunu, hangi ülkenin ve hangi firmaya ait olduğunu falan bulamadım. Bilen var mı?

Kurucusunun kimliği belli olsa başta forumdaki insanlar olmak üzere adresini bulup linçlemeye gideriz herhalde :D ben de merak ettim bu arada.

Parçalar Çin'den falan diyorlar ama kurucusu falan kim bulamadım bir türlü. Belli ki merdiven altı bir firma 😀
Keşke bulunsa belki bize de 3-5 bir şey ayarlarda neyse öhm.

Hocam bu mesajı çabuk silin aman diyeyim 😂

Ufak bir araştırma ile sanırım cevaba ulaştım.

TurboX ve Dragos ürünlerini ülkemizde satışa sunan firma Atom Bilişim'in Instagram hesabına ulaştım.

Instagram hesabının takip ettiği 19 hesap vardı, bu 19 hesabın 12 tanesi Apple, Microsoft gibi hesaplarken kalan 7 hesap kişisel hesaplardı.

Bu hesapları değerlendirerek TurboX'u kurmuş olabilecek 3 isim buldum.

• İskender Güneş
  • Remzi Demirhan
  • İbrahim Kurmuş

Cahil insanlardan bayağı iyi para kaldırıyorlardır bu arada 😁

Evet ama bu alanların suçu da çok yok aslında. Bunu alacak adamın çok da bütçesi olamaz. Belki internet falanda bilmeyen insanlardır. Garibim orada i7 yazısını görünce seviniyorlar hemen, nereden bilsinler 1. nesil olduğunu. Halbuki biraz araştırsalar bu tarz forum sitelerini, ben burada 2000 liraya ikinci el APU sistem dizebilecek adamlar tanıyorum.
Ufak bir araştırma ile sanırım cevaba ulaştım.

TurboX ve Dragos ürünlerini ülkemizde satışa sunan firma Atom Bilişim'in Instagram hesabına ulaştım.

Instagram hesabının takip ettiği 19 hesap vardı, bu 19 hesabın 12 tanesi Apple, Microsoft gibi hesaplarken kalan 7 hesap kişisel hesaplardı.

Bu hesapları değerlendirerek TurboX'u kurmuş olabilecek 3 isim buldum.

• İskender Güneş
  • Remzi Demirhan
  • İbrahim Kurmuş
Sherlock Holmes yanında halt etmiş kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı