Turbox sistem alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TECHN0P4T

Femtopat
Daha fazla  
Turbox vb. iyi olmayan markalı hazır sistem ve parçalardan uzak durun.

Bilgisayarlardan pek anlamam ama bu sistem nasıl sizce? Bu fiyata hem de i5 işlemcisi var kuzenimde var çok memnunum dedi.

Bence sen 8 bin 10 bin sistemlere bak. Bu bilgisayar oyun oynatmaz eğer oyunlarla çok haşır neşirsen yada 5 bin lik sistem al bunlar internet sörfünü bile anca yapıyor.

Para israfı. İçinde Turbox ve Izoly geçen hiçbir ürünü önermiyorum. i5 dediğiniz işlemci 10 yıllık. RAM DDR3, ekran kartı Intel HD Graphics ve o işlemcideki grafik yongası da çok güçsüz. O sistemi yükseltmek isteseniz kasa dışında tüm parçaları kesin olarak değiştirmeniz gerekir. (Gerçek bir yükseltmeden bahsediyorum) Kasanın ne kadar dayanıklı olduğu da tartışılır.

Kuzeninizdeki bilgisayar ne? Onu da açıkça değerlendirmek isterim.

Almayın. Aldırmayın. O işlemci ikinci nesil. Yıllar geçmiş çıkalı. Yeni çıkmış bir I3 onu havada karada tokatlar. Bu sistemler tamamen para tuzağı. Bellek DDR3. Doğru dürüst ayrıntı bile vermemişler. EBA canavarıdır, başka bir şeye yaramaz. İleriye dönük de değil.

Para israfı. İçinde Turbox ve Izoly geçen hiçbir ürünü önermiyorum. i5 dediğiniz işlemci 10 yıllık. RAM DDR3, ekran kartı Intel HD Graphics ve o işlemcideki grafik yongası da çok güçsüz.
Tamamen katılıyorum.

Zamanında bir arkadaşımı almaması için uyarmıştım böyle bir sistemi. Dinlemeyip aldı, bilgisayarın keyfini çıkaramıyor. Söz konusu firmalar da işi iyice abarttı zaten. Eskiden GTX 1050 falan olurdu, artık o bile yok.

Hocam i5 olduğuna bakmayın, ikinci nesil işlemci ve harici ekran kartı yok. Alsan oyun oynayamazsın. Gündelik işler için belki fakat yine de 3 bin TL'ye 2.el sisteme yönelmek daha mantıklı olur.

3bin tl ile 2.ele yönelmek daha uygun olur, daha performanslı bir sistem toplayabilirsiniz ikinci el.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı