Turbox sistem alınır mı?

drakty

Decapat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaş bunu attı ama hep bana Turbox kötü dediler. Kararsız kaldım. Bir de monitör dahil mi belirtilmemiş cevaplarsanız iyi olur.

Merhaba. Arkadaş bunu attı ama hep bana Turbox kötü dediler. Kararsız kaldım. Bir de monitör dahil mi belirtilmemiş cevaplarsanız iyi olur.

Sakın alma içinde 9 10 senelik bir işlemci var RGB diye iyi bir şey sanma sana o fiyata daha iyilerini atayım.
Sistem 1 VOK-RISE/Intel Core i3 12100F/GIGABYTE RX 580 GAMING 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM
Sistem 2 Aspect [Mert Bayantemur] | AMD R3 1200 | 16 GB DDR4 | GTX 1650 4 GB | 240 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Ya da indirimli kampanyaları takip edebilirsin geçen 2060'lı sistemi 8000 liraya falan verdiler.

Trollüyor musunuz artık anlamıyorum ama Turbox Zeiron yapmayın almayın bile. İtopya, İncehesap, gaminggen, Sinerji, gencergaming gibi yerlerden sistem bakın artık Teknosa, Trendyol gibi yerlerden değil.

Uzak durun. Ucuza getirmek için eski ve kötü parçalar koyuyorlar ve millete kazık atıyorlar. Benzer sistem bende vardı ve nefret ettirdi. Bütçe verirseniz arkadaşlar size sistem bulabilir.

Şaka gibi ya 3.nesil işlemciye RX 550'ye 10 bin yazmak nedir 😂😂

Geri
Yukarı