Turbox sistemde oyun oynanmıyor

EBA canavarı.
party0045.gif

300 ila 400 tl arası düşünüyorum ama en fazla 450 olur
Troll olmama iktimali sıfır çünkü daha yeni açmış hesabı.
Tol değilim bunu sormak için açtım
Peki hesabını bugün açması, ilk mesajının ve konusunun bu olması ve Turbox konusu olması normal mi?

Bu, çok rahat haftanın 5. Turbox konusu.

Peki hesabını bugün açması, ilk mesajının ve konusunun bu olması ve Turbox konusu olması normal mi?

Bu, çok rahat haftanın 5. Turbox konusu.

Bilgisayardan zerre anlamıyorum.
Birkaç arkadaşıma gösterdim iyi dediler onlara inanarak aldım trol değilim bilgisayarı 1 ay kadar önce aldım garanti belesin gondermedikleri için iade edemedim kabul etmediler. Bu konuyu açma sebebim bilgisayarin neden hiçbir şey kaldırmaması bilgisayar Discord bile kaldırmıyor got indirmek istedim o bile kasiyor.

Son düzenleme:
Üzgünüm geç yazıyorum.
Bilgisayarı ışıklı olunca (sadece siz değil bizim milletimizde bu var) çok iyi olduğunu düşünüyorsunuz. Ama öyle değil. Işıklı bir kasanın içine 2010 dan kalma bileşenler koyuyorlar. Güç birimi (PSU) hiç güvenli değil patlayabilir. Windows 7 kurmanızı öneririm.
Eğer imkanınız varsa başka PC almanızı öneririm.
Yani şöyle örnekleyebilirim: 2020 Audi'de doğan motoru var o araba 120yi geçermi? Geçemez.

Üzgünüm geç yazıyorum.
Bilgisayarı ışıklı olunca (sadece siz değil bizim milletimizde bu var) çok iyi olduğunu düşünüyorsunuz. Ama öyle değil. Işıklı bir kasanın içine 2010'dan kalma bileşenler koyuyorlar. Güç birimi (PSU) hiç güvenli değil patlayabilir. Windows 7 kurmanızı öneririm.
Eğer imkanınız varsa başka PC almanızı öneririm.
Yani şöyle örnekleyebilirim: 2020 Audi'de doğan motoru var o araba 120'yi geçer mi? Geçemez.

Öncelikle bilgiler için teşekkür ederim ve bilgisayar ışıklı değil ATM900002 modeli.
Bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. BEN BU SİTEDE YENİYİM. Bahsettiğiniz kişi kim bilmiyorum . Ve ben turbox pc nin hiçbir yanını öneriyorum. Trol değil yeni hesap gerçek . Sadece bir konuyu danışmak için bu konuşmayı açtım . Bir öneriniz varsa yazarsınız çok sevinirim ancak daha fazla trol muamelesi görmek istemiyorum.
Bu arkadaşın başka hesapları da var zaten. TurboX işlemci soğutucusu, TurboX PSU falan öneriyordu. Niye yapıyor anlamadım.

Geri
Yukarı