Turbox'un gazabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mükemmel bir bilgisayar neden laf yapıyorsunuz adama şimdi. Miss gibi bilgisayar var elinde arkadaşın yapmayın. Sadece portakalda vitamin iken bu bilgisayarın parçaları çıkmıştı ve yaşı ondan büyük.

Geçenler de küçük kuzenime babası TurboX almış. Bilgisayarın ekranına görüntü mü ne gelmiyormuş. Bana getirdiler direk "çöp almışsınız normal" dedim. Olan amcamın parasına oldu. Almayın aldırtmayın.

Geçenler de küçük kuzenime babası TurboX almış. Bilgisayarın ekranına görüntü mü ne gelmiyormuş. Bana getirdiler direk "çöp almışsınız normal" dedim. Olan amcamın parasına oldu. Almayın aldırtmayın.
Bunlar küçük çocukların hevesleri ve kanıp babalarına göstermeleri sonucunda çıkan sorunlar. Kuzenim bile gelmiş bana turbox izoly gösteriyor üzerine dizüstü alacam diyip kasa gösteriyor :D

Benim amcam da İzoly almış. MW3'ü oynattığı için "hayatımda gördüğüm en iyi oyun bilgisayarı" dedi bana. Bir de GT 730 ile oyun bilgisayarı olmazmış derler.(!)

@SaviorAngel™ Kardeşim sana tipe bak dedi :(.
Videoda ki adam doğru söylüyor biz bu sandık affedin.

Dosya Ekleri

• 12312.PNG
    12312.PNG
    165,1 KB · Görüntüleme: 69
Bunlar küçük çocukların hevesleri ve kanıp babalarına göstermeleri sonucunda çıkan sorunlar. Kuzenim bile gelmiş bana turbox izoly gösteriyor üzerine dizüstü alacam diyip kasa gösteriyor :D
Ya işte teknik bilgileri yetersiz. Hayır yani bana danışsalar düzgün bir şey önerebilirim. RGB yüzünden oluyor bunlar. Kim icat ettiyse bu RGB denen illeti. Çöp kutusuna RGB takıp satacaklar diye korkuyorum yakında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı