Turizm stajına gidilmezse ne olur?

ManuelNeuer10

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 10. sinifim turzim lisesinde okuyorum. Bu sene staj var. Bu sene gitmeyip 12'de gidebiliyormusum galiba. Google'da oyle bir şey okudum ama mudure sordugumda bana kızdı. Bilgisi olan yazabilir mi?

Bizde 2 kere staj yapmadan mezun olunmuyor şeklindeydi bir sor istersen gene de kordinatör ögretmene

Arkadaşlar ben 10. sinifim turzim lisesinde okuyorum. Bu sene staj var. Bu sene gitmeyip 12'de gidebiliyormusum galiba. Google'da oyle bir şey okudum ama mudure sordugumda bana kızdı. Bilgisi olan yazabilir mi?

Bende bilişim okudum yazın toplam 45 gün straj yapman lazım 15 gün 10. sınıfta kalan 11. sınıf yaz tatilinde yapılıyor onu yapmadan diploma alamazsın

Bende bilişim okudum yazın toplam 45 gün straj yapman lazım 15 gün 10. sınıfta kalan 11. sınıf yaz tatilinde yapılıyor onu yapmadan diploma alamazsın.

Iste benim istemememin sebebi 6 ay yapiyor olmamiz.

Bizde 2 kere staj yapmadan mezun olunmuyor şeklindeydi bir sor istersen gene de kordinatör ögretmene.

Siz kac ay yaptiniz.

Bizde 2 kere staj yapmadan mezun olunmuyor şeklindeydi bir sor istersen gene de kordinatör ögretmene.

Peki ya gitmememi gerektiren bir şey soylersem o zaman ne yapıyorlar mesela kolum kırık vb.

Aslinda gitmek istemememin sebebi futbol takiminda oynuyorum da lisansimi gostersem Mac'larim falan var desem yani antrenmanlara katilamayacağım o yuzden.

Bence ertele 12. sınıfta yap madem antrenmanların var
Ama 12. sınıftada sıkıntı çıkabilir onda da yapmazsan ne zaman yaparsan o zaman mezun olursun ertelemek bir probleme yol açmıyor diye biliyorum sadece mezun olamıyorsun staj yapıp geçerli not alana kadar.

Geri
Yukarı