Turk Telekom Modem Arayüzünden Port Açma

Nasıl çıkartacak? Ücretli bir hizmet bu.

Bir arkadaşım önceki zamanlarda müşteri hizmetleri ile konuşmuştu. 2 hafta içerisinde kendisini havuzdan çıkardılar. Şu an ücretlimi bilmiyorum lakin ücretli olduğunu zannetmiyorum. Müşteri hizmetlerini biraz kafalayabilirseniz çıkarırlar diye düşünüyorum.

Bir arkadaşım önceki zamanlarda müşteri hizmetleri ile konuşmuştu. 2 hafta içerisinde kendisini havuzdan çıkardılar. Şu an ücretlimi bilmiyorum lakin ücretli olduğunu zannetmiyorum. Müşteri hizmetlerini biraz kafalayabilirseniz çıkarırlar diye düşünüyorum.
Siz hiç A tarifesinden B tarifesine ücretsiz geçtiniz mi? Veya aynı fiyattan devam ettiniz mi?

Siz hiç a tarifesinden b tarifesine ücretsiz geçtiniz mi? Veya aynı fiyattan devam ettiniz mi?

Bir başka forumda 2015 yılında paylaşılan yazıdan alıntı yapıyorum: "Servis sağlayıcıyı arayıp beni havuzdan çıkarın dediğimizde çıkarıyorlar.
Edit: Servis sağlayıcıları artık statik IP almayı zorunlu hale getirdi.(2016)"

Bir başka forumda 2015 yılında paylaşılan yazıdan alıntı yapıyorum: "Servis sağlayıcıyı arayıp beni havuzdan çıkarın dediğimizde çıkarıyorlar.
Edit: Servis sağlayıcıları artık statik IP almayı zorunlu hale getirdi.(2016)"
E yani üzerinden 5 sene geçmiş. Ben günümüzü konuşuyorum.

Normalde erişim engellenmemesi lazım ip her bağlandığında değişir ancak yinede sana özel ip vermeleri lazım.
Ama ttnet kendi havuzlarından ip veriyor internetten değil port yönlendirilmiyor diğer ülkelerde kendi ev serverını kurabiliyorsun ama ttnet yüzünden hiç bir şey yapmıyoruz zaten internet hızları yavaş uploadlar düşük hizmet kalitesi kötü birde böyle şeyler var...

Yeni konular

Geri
Yukarı