Turk Telekom'un fiber modemi iade edilebilir mi?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Turk Telekom ZTE veya Vestel modem veriyor ama kira olarak veriyormuş üstüne bir de zimmetliymiş bildiğim kadarıyla. Ama ben bu modemleri kullanmak istemiyorum. Bu modemi almama veya kira ödemeyip satın alma hakkımız var mı? Millenicom kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom ZTE veya Vestel modem veriyor ama kira olarak veriyormuş üstüne bir de zimmetliymiş bildiğim kadarıyla. Ama ben bu modemleri kullanmak istemiyorum. Bu modemi almama veya kira ödemeyip satın alma hakkımız var mı? Millenicom kullanıyorum.

Hocam altyapı fiberse zorunlu. Onu yana bırakıp başka modem kullanabilirsiniz (emin değilim ama büyük ihtimalle kullanabilirsiniz) ama kirayı ödemek zorundasınız.

Türk Telekom ZTE veya Vestel modem veriyor ama kira olarak veriyormuş üstüne bir de zimmetliymiş bildiğim kadarıyla. Ama ben bu modemleri kullanmak istemiyorum. Bu modemi almama veya kira ödemeyip satın alma hakkımız var mı? Millenicom kullanıyorum.

Modem+ ONT cihazı (fiberi dijital sinyale çeviriyor.) İle beraber modem kira bedeli alınıyor.
Bazı ISS sadece kendi verdikleri modemi Fiber hatta aktif bir şekilde çalışmasına izin veriyor.
Yeni çıkan Router'larda Mac kopyalama özelliği geldi, bu yüzden.

Turk Telekom ZTE veya Vestel modem veriyor ama kira olarak veriyormuş üstüne bir de zimmetliymiş bildiğim kadarıyla. Ama ben bu modemleri kullanmak istemiyorum. Bu modemi almama veya kira ödemeyip satın alma hakkımız var mı? Millenicom kullanıyorum.
Türk Telekom FİBER abonelerde modem kiralamayı mecburi kılıyor malesef modemi aboneliğiniz boyunca ücretini ödeyerek kullanırsınız aboneliğiniz bitince iade edersiniz.

Geri
Yukarı