Turk Telekom'un Attığı Kazık

Venus94

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar,
Yaklaşık 1 saat kadar önce Turk telekomdan aradılar taahhütünüz ayın 20'sinde bitti. O günden itibaren gb basına 10 tl'den 120 tl tl ödeme çıkardılar. Başka bir tarifeye gecersem borcumu sileceklerini söylediler. Ben de 2 gün musade istedim reddettiler. Ögrenciyim 120 tl ödemek istemiyorum. İtiraz edebilir miyim? Nereye başvurmam gerekir? Bende taahhüt bitince arıyosunuz felan dedim. Otomatik arama listesi oluyor çok fazla müşterimiz felan var dedi. Ttnet yerine ne önerirsiniz? Maalesef bulunduğum ilçede sadece ttnet altyapısı var.

Sormak istediğim bir soru daha var ben modemi kapatmışken modem içinde ayar yapabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi arama gibi bir zorunlulukları yok. Sözleşme bitiş tarihlerini kendiniz takip etmeliydiniz. İtiraz etseniz haklı çıkacağınız bir durum yok malesef. Onların müşterileri arama amacı kendi şirketlerinde devam etmelerini sağlamak amaçlı.
TurkNet'in taahhütsüz kampanyası varmış 150gb kotalı, telefon dahil. Ben Türk Telekom müşterisiyim ama buna geçmeyi düşünebilirdim taahhütüm olmasaydı.

Ben her zaman bakarım. Borcumu tam zamanında öderim. Sizi arama zorunluğu yok. Sen takip edeceksin o kadar milyon kullanıcısı var her milyon kullanıcıyı bilgilendirmek ne demek bilir misin? Türk Telekom altyapısından başka altyapınız yoksa devam edin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı