turkce-yama.com güvenilir mi?

Arom1254

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar .internette Far Cry 5 Türkçe yaması arıyordum ve karşıma böyle bir sayfa çıktı: Far Cry 5 Türkçe Yama | Turkce-yama.com ve bende baktım falan güvenilir diyorlardı indirdim VirusTotal'dan .exe dosyasını taradım ve 28 tane virüs programından virüs çıktı resmini koydum. Sizce bu site güvenilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-13 212300.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-13 212300.png
    108,8 KB · Görüntüleme: 313
Kesinlikle değil. Hadi 1-2 tane çıksa False-Positive derdik de hepsi virüs bulmuş zaten. Virüs olmaması imkansız denecek kadar düşük bir ihtimal. Kesinlikle oradan indirip kurmayın.

Bu linktekini tarat birde istersen.
Yoksa bunu kur.
Aynı sonuç çıktı efendim.

Öncelikle merhabalar. İnternette Far Cry 5 Türkçe yaması arıyordum ve karşıma böyle bir sayfa çıktı: Far Cry 5 Türkçe Yama | Turkce-yama.com ve bende baktım falan güvenilir diyorlardı indirdim VirusTotal'dan .exe dosyasını taradım ve 28 tane virüs programından virüs çıktı resmini koydum. Sizce bu site güvenilir mi?

Bu siteden daha önce çok yama indirdim bir sorun yaşamamıştım ki ben antivirüs kullanmadan böyle dosyaları çalıştırmam. Far Cry 5 dosyasında bir güvenlik sorunu var anlaşılan. Linkte aşağı bakarsanız birisi açıklama yapmış. Yamayı hazırlayan kişinin oluşturduğu bir sorun olduğunu söylüyor. Yani yamayı hazırlayan art niyetli belli ki.

Kesinlikle değil. Hadi 1-2 tane çıksa false-positive derdik de hepsi virüs bulmuş zaten. Virüs olmaması imkansız denecek kadar düşük bir ihtimal. Kesinlikle oradan indirip kurmayın.

Efendim teşekkür zaten sonucu görünce sildim ve güvenilir sitelere baktığımdada Türkçe yama bulamadım ona da kurmayayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı