Turkcell 100 Mbps paketi 85 Mbps veriyor

Thrian

Hectopat
Bugün bizim eve Turkcell kuruldu. İnternet 100 Mbps ve telefonda 40-50-60 arası alıp bilgisayarda 200 alıyordum. Sonra telefonu yeniden başlattım ve telefon 90, bilgisayar 85 oldu. Acaba telefonda ya da bilgisayarda virüs olabilir mi? Çünkü yeniden başlattıktan sonra düzeldi.

100'lük pakette nasıl 200 Mbps aldın? Bilgisayara Ethernet ile mi bağlısın? Telefonda çıkan değer 100 Mbps üzerinden normal zaten.

Daha bugün bağlandı. Evet Ethernet kablosu bağlı ve şu an hem telefonda hem bilgisayarda 95 civarı alıyorum. Benim korktuğum şey telefon 30 40 50 arası alıyordu yeniden başlatınca 95'e çıktı. Acaba virüs olabilir mi telefonda ya da bilgisayarda.

Daha bugün bağlandı. Evet Ethernet kablosu bağlı ve şu an hem telefonda hem bilgisayarda 95 civarı alıyorum. Benim korktuğum şey telefon 30 40 50 arası alıyordu yeniden başlatınca 95'e çıktı. Acaba virüs olabilir mi telefonda ya da bilgisayarda.
Telefonda düşük olması normal.

paket detaylarına bakma 100mbps ye kadar mı diyor yoksa 100mbps sabit mi diyor çünkü bu değerler anlık yoğunluğa göre değişkenlik gösterir
Şuanda normal fakat benim korktuğum şey yeniden başlatınca düzeldiği için virüs mü var acaba diye korktum
Telefonda düşük olması normal.

Ama yeniden başlatınca 95'e çıktı virüsten korkuyorum.

Geri
Yukarı