Turkcell evde internet iyi midir?

Arkadaşlar Turkcell evde fiber internete geçmek istiyoruz şu an Türk Telekom kullanıyoruz ama hızından memnun değiliz Turkcell'e geçeceğiz o yüzden iyi midir sizce?
Bu sitedeki fiyatı 160 TL olana geçmek istiyoruz alınır mı sizce? Engelli indirimim de var bu fiyat 130 TL'ye kadar düşecek.

4 yıl kulanmış biri olarak söylyorum değil gerçekten değil hiç hizmer vermiyorlar TurkNet al daha iyi oda aylık 140 TL.

Hangi paketi kullanıyorsun fiyatı ne rica etsem öğrenebilir miyim? Bir de benim için upload hızıda önemli 5 GB bir şey indirmek bile işkenceye dönüşüyor benim için.

Paket 24 Mbps ve Wi-Fi ile telefondan kullanıyorum. Altyapım fena değil kullanıma bağlı olarak 21-25 Mbps arası değerleri görebiliyorum. Fiyatı 120-130 olsa gerek.

Teknik yardımı hızlı sağlıyorlar ama onun da ücreti vardı, problem bulamazlarsa 50 TL falan alıyorlardı galiba.

Steam indirmesinde sorun yaşayanlar vardı forumda; indirme hızlarının altında değer alıyorlardı.

Ben de bir aralar düşük indirme hızı ile ilgili problem yaşıyordum, düzeldi sonradan.

Paket 24 Mbps ve Wi-Fi ile telefondan kullanıyorum. Altyapım fena değil kullanıma bağlı olarak 21-25 Mbps arası değerleri görebiliyorum. Fiyatı 120-130 olsa gerek.

Teknik yardımı hızlı sağlıyorlar ama onun da ücreti vardı, problem bulamazlarsa 50 TL falan alıyorlardı galiba.

Steam indirmesinde sorun yaşayanlar vardı forumda; indirme hızlarının altında değer alıyorlardı.

Ben de bir aralar düşük indirme hızı ile ilgili problem yaşıyordum, düzeldi sonradan.

Anladım teşekkürler vallahi şu anki internetimden kötü olamaz diye düşünüyorum yarın bayiye gideceğim umarım sorunla karşılaşmam.

4 yıl kulanmış biri olarak söylyorum değil gerçekten değil hiç hizmer vermiyorlar TurkNet al daha iyi oda aylık 140 TL.

TurkNet bana karışık geldi biraz aradığımda çok uğraştırdılar beni üstelik bayiside yok bir sorunla karşılaştığımda muhatabım kim olacak? Yorumlarında kullanan kişilerden çok şikayet gördüm bu da beni TurkNet'e karşı bir ön yargı oluşturdu.
Memnun olmamanın nedeni paketi olabilir mi?

Son düzenleme:
Anladım teşekkürler vallahi şu anki internetimden kötü olamaz diye düşünüyorum yarın bayiye gideceğim umarım sorunla karşılaşmam.
Yeni müşteriye kim hayır der? 😂
Benim internet 1 hafta içerisinde aktif olmuştu, belki dâhâ kısa sürmüştür. 🤷🏿

Ama altyapın kötü ise ne kullanırsan kullan yaramaz, gerekirse ankestreden yeni hat çekmeyi deneyebilirsin.

TurkNet bana karışık geldi biraz aradığımda çok uğraştırdılar beni üstelik bayiside yok bir sorunla karşılaştığımda muhatabım kim olacak? Yorumlarında kullanan kişilerden çok şikayet gördüm bu da beni TurkNet'e karşı bir ön yargı oluşturdu.
Memnun olmamanın nedeni paketi olabilir mi?

Ben hiç uğraşmadım tek sorun altyapı ama aslında TurkNet sayasinde yeni altyapı getirdiler eski alt yapım ADSL'di bunu Superonline'ye anlatmadım ama TurkNet'e başvuru yaptım ertesi gün VDSL altyapı getirdiler şimdi 50Mbps alıyorum memun olmama sebebim kışın sorun yaşıyorum kopuyor ve sorun olursa buradan destek kaydı açabilirsin yani TurkNet ile sadece altyapı sorunum var ama gene de Allah razı olsun 15 Mbps'den kurtuldum.

Geri
Yukarı