Turkcell Superonline iyi midir?

Müşteri hizmetlerini arayıp daha detaylı altyapı bilgisi alın. Maksimum kaç Mbps aldığınıza göre TurkNet ya da Superonline tercih edebilirsiniz. Fiber var yazısı olsa da maksimum kaç Mbps aldığınız da önemli.

Bu arada eğer Superonline fiber pakete geçerseniz 600 TL'ye kadar cayma bedelinizi karşılıyorlar.

Daha bugün taktılar kutuyu. (FTTH ve çok şaşırdım ve sevindim.) Aktifleşme vs. diyesiye 1-2 ay geçti desek Telekom'daki taahhüdümde 6 ay kaldı. 600 TL'yi nasıl karşılıyorlar ona göre hesaplamalar yaparaktan daha erkenden geçiş yapmayı çok isterim. 1000'lik paket almayı düşünüyorum.

Daha bugün taktılar kutuyu. (FTTH ve çok şaşırdım ve sevindim.) Aktifleşme vs. diyesiye 1-2 ay geçti desek Telekom'daki taahhüdümde 6 ay kaldı. 600 TL'yi nasıl karşılıyorlar ona göre hesaplamalar yaparaktan daha erkenden geçiş yapmayı çok isterim. 1000'lik paket almayı düşünüyorum.
Hocam direkt para olarak vermiyorlar diye biliyorum , faturanıza indirim olarak ayarlıyorlar.

Merhaba bende böyle bir uyarı çıkıyor, 500 mbps alabilir miyim acaba, daha önce bir sene kullanmıştım 50 mbps hızında ama cat kabloyla geliyordu daireye Gpon yoktu, sonra kablonete geçmiştim şimdi yeniden superonline'a dönmek istiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-10-22 22.25.05.png
    Ekran Resmi 2022-10-22 22.25.05.png
    609,8 KB · Görüntüleme: 50
Yaklaşık 1 sene kullandım ve gayet memnun kaldım. Verdikleri hız ve teknik destekleri gayet iyi. Bana kalırsa tek sıkıntısı sattıkları internetin asimetrik olması ve yüksek fiyat politikaları. Eğer fiber altyapınız destekliyorsa Vodafone Net'e ve Netspeed'e bakabilirsiniz.

Vodafone ve Netspeed Turkcell'in fiber altyapısı üzerinden bağlantı veriyor mu?

Merhaba bende böyle bir uyarı çıkıyor, 500 Mbps alabilir miyim acaba, daha önce bir sene kullanmıştım 50 Mbps hızında ama CAT kabloyla geliyordu daireye GPON yoktu, sonra Kablonet'e geçmiştim şimdi yeniden Superonline'a dönmek istiyorum.

1000 Mbps kadar alabilirsiniz.

Vodafone ve Netspeed Turkcell'in fiber altyapısı üzerinden bağlantı veriyor mu?

Vodafone veriyor fakat Vodafone asla önermem. Pingleri çok kötü.

1000 Mbps kadar alabilirsiniz.

Vodafone veriyor fakat Vodafone asla önermem. Pingleri çok kötü.
Teşekkür ederim peki modem değiştirilmediğiini biliyorum ama modemlerin arayüzünde bridge modu açık mı kendi routerımı modeme bağlayabilir miyim bilginiz var mı acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı