Turkcell faturalı hatta geçme sonrası sorun çıkar mı?

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
Bugün 20 dakika önce Turkcell bayiisinden paketimi yüklemeye gittim. Bir anda en uygun paketimiz 50 TL deyip size özel faturalıya geçebilirsiniz dediler. Geçtim. Bir sürü imza T.C. kimlik fotoğrafı aldılar. Akıllı paketmiş aşım olmuyor. Satın alma oyun şeyleri olmuyor dediler aldım. Bir sorunu çıkar mı? Akıllı 15 GB paketi aldım.

Öncelikle paketiniz hayırlı olsun.

Bu pakette aşım derdi yok, internetiniz bitince aşım olmaz, ek paket vs satın almadığınız sürece, aşım diye bir şey olmaz, içiniz rahat olsun.

2 yıl sonra yeniden yapmak isterseniz fiyatlar uygun olmayabilir. Operatörler yeni olan müşterilere en çok güzel kampanyalar yapar. Eski müşterilere bu kadar iyi paket çıkmayabiliyor. Tıpkı 50 ₺ den aşağı paket olmadığı gibi.

2 yıl sonra yeniden yapmak isterseniz fiyatlar uygun olmayabilir. Operatörler yeni olan müşterilere en çok güzel kampanyalar yapar. Eski müşterilere bu kadar iyi paket çıkmayabiliyor. Tıpkı 50 ₺ den aşağı paket olmadığı gibi.
Bimcell hariç dediğinizi tüm operatörler yapıyor. Türk Telekom ve Vodafone'da ise taahhüt sonunda avantajlı fiyat alabilme ihtimaliniz var. Turkcell bu konuda en katısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı