Turkcell faturası paketten fazla geldi

iamironman

Hectopat
Bunlar bana ilk 3 ay 103 TL, sonra 113 TL dedi. İlk ay 120 TL fiyat çıkarmışlar. Hiçbir aşım vs. yok. İndirimi geçtim, normal fiyatının bile üzerinde. Bunları nereye şikayet edebilirim?

0D7EA725-246F-48C1-B7FC-861EA2BEE8CF.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar bana ilk 3 ay 103 TL, sonra 113 TL dedi. İlk ay 120 TL fiyat çıkarmışlar. Hiçbir aşım vs. yok. İndirimi geçtim, normal fiyatının bile üzerinde. Bunları nereye şikayet edebilirim?

Eki Görüntüle 1443409
Acaba hat ücreti olabilir mi? Bende hat çıkarırken para ödemedim ama her ay 15 TL ekstradan ödüyorum. İncele diyip fiyatlandırmalara bakın belli olur.

Paket ücretinin yanında vergiler de alınıyor. Yeni hat aldıysanız normal bir durum. Faturanızı inceleyip kontrol edebilirsiniz.

Paketin sade ücreti 103 TL idi, şimdi 105 TL olarak gözüküyor. Bunu yapma hakları var mı? Sonuçta taahhüt yapıyoruz.

Acaba hat ücreti olabilir mi? Bende hat çıkarırken para ödemedim ama her ay 15 TL ekstradan ödüyorum. İncele deyip fiyatlandırmalara bakın belli olur.

Muhtemelen ondan fakat her seferinde yükseliyor.

Paketin sade ücreti 103TL idi şimdi 105TL olarak gözüküyor bunu yapma hakları var mı sonuçta taahhüt yapıyoruz.

Telsiz kullanım vergisi hariç ücreti o yüksek ihtimalle vergi ücreti. Yani hakları var.

Bu vergiler, devlete ödeniyor. 103 TL'lik paket ücretinizin içindeki vergilerin yanında ek vergiler de olabiliyor. Tamamen yasal.

Yeni konular

Geri
Yukarı