Turkcell Hatta Borç Varken Türk Telekom'a Taşınmak Sorun Olur mu?

Şöyle bir metin buldum Avea: “Alınması gereken iade BTK’nın yaptığı güncelleme ile web sitemizde sorgulanmaktadır. Başka bir operatöre numara geçişi yapılırken iade edilecek tutar ve eski bakiye sorgulanmalıdır. Faturalı hatlarda geçişte fatura uyarısı müşteriye yapılıyor. Faturasız hatlarda da başka bir operatöre geçiş yapılırken kalan eksi bakiyeler alınmazken tekrar Avea’ya dönüş yapıldığında eksi bakiyeler hesaplarından düşmektedir. “

Şöyle bir metin buldum Avea: “Alınması gereken iade BTK’nın yaptığı güncelleme ile web sitemizde sorgulanmaktadır. Başka bir operatöre numara geçişi yapılırken iade edilecek tutar ve eski bakiye sorgulanmalıdır. Faturalı hatlarda geçişte fatura uyarısı müşteriye yapılıyor. Faturasız hatlarda da başka bir operatöre geçiş yapılırken kalan eksi bakiyeler alınmazken tekrar Avea’ya dönüş yapıldığında eksi bakiyeler hesaplarından düşmektedir. “
Konu kilit :)

Ben Turkcell ile sözleşmemi 7 ay önce bütün paralarını verip bozmama rağmen, bana sürekli 14.99, 9.3, 16.99 TL gibi faturalar gönderiyor. Arkadaş hattı kapattım şunu komple kapatın artık yeter diyorum ama nafile. 8 aydır bu şekilde 130 TL'ye yakın paramı aldılar. Bu neyin faturası diyorum? Tabi mantıklı cevap yok. Yok vergi bilmem ne diyorlar. Her seferinde kapattık diyorlar o minik ücretleri ödeyip geliyorum. Ödemezsem katlanacak biliyorum. Başımıza olumsuz olay gelmesin diye haraç veriyoruz işte.
TÜRKCELL.JPG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı