Turkcell Hatta Borç Varken Türk Telekom'a Taşınmak Sorun Olur mu?

furkan5665

Decapat
Turkcell 'de bakiyem -15 TL olarak gözüküyor. Hattımı Türk Telekom'a taşıdım, sorun olur mu? Ödemem gerekir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191209-200152_Samsung Experience Home.jpg
    Screenshot_20191209-200152_Samsung Experience Home.jpg
    123,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bundan 5 6 sene kadar önce telsiz kullanım ücreti haricinde hatlarda 10 tl eksiye düşme hakkı varken eksiye düşürüp başka operatöre geçmişliğim çok oldu. Bir sorun çıkmadı karşıma. Ama faturasız hatlardan bahsediyorum. Faturalılarda söke söke alırlar.

Zamanında benim de olmuştu ama -2-3TL falandı galiba, sonradan hiçbir şey olmadı fatura vs de gelmedi. Fakat -15 olduğu için kesin bir şey söyleyemem içini rahatlatmak istiyorsan Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp sormalısın.

Zamanında benim de olmuştu ama -2-3TL falandı galiba, sonradan hiçbir şey olmadı fatura vs de gelmedi. Fakat -15 olduğu için kesin bir şey söyleyemem içini rahatlatmak istiyorsan Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp sormalısın.
Bence yeni geçeceği operatörü arayıp sorsun. Eskide böyle bir eksi durum var size gecmemde sakınca var mı diye. Şimdikini ararsa 40 bahane uydurur geçmesin diye :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı