Turkcell internet var gözüküyor ama yok

Sarp Kuzey

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 4080
İ9 13900HX
32GB DDR5 5600 MHZ RAM
12000/10000LİK 1TB SSD
Merhaba, ben 3 aydır Turkcell kullanıyorum ve her gün 5 dakikada bir düzenli olarak kopuyor. İnternet var gözüküyor ama hiçbir şeye bağlanamıyorum bu benden kaynaklı bir sorunsa çözümünü yazar mısınız ya da sizde de böyleyse geçebileceğim başka internet önerebilir misiniz?

Merhaba, ben 3 aydır Turkcell kullanıyorum ve her gün 5 dakikada bir düzenli olarak kopuyor. İnternet var gözüküyor ama hiçbir şeye bağlanamıyorum bu benden kaynaklı bir sorunsa çözümünü yazar mısınız ya da sizde de böyleyse geçebileceğim başka internet önerebilir misiniz?

Aynı sorunu bende yaşıyorum sanırım modem ile ilgili.

Zamanında benzer problemden ötürü boş yere 1 ay fatura ödeyip belki de yaklaşık 1.000 TL civarlarında taahhüt ücreti ödemiştik. Yıllar oluyor tabii, hatırlamıyorum. Çözümü hakkında bilgim yok, o dönem müşteri hizmetlerini aradığımızda teknik destekleri yoktu ya da göndermiyorlardı bilmiyorum. Tek yaptıkları elektrikçi çağırın demekti, maalesef çözememiştik. Çözüm hakkında bilgim yok ancak ISS olarak NetSpeed öneririm.

Zamanında benzer problemden ötürü boş yere 1 ay fatura ödeyip belki de yaklaşık 1.000 TL civarlarında taahhüt ücreti ödemiştik. Yıllar oluyor tabii, hatırlamıyorum. Çözümü hakkında bilgim yok, o dönem müşteri hizmetlerini aradığımızda teknik destekleri yoktu ya da göndermiyorlardı bilmiyorum. Tek yaptıkları elektrikçi çağırın demekti, maalesef çözememiştik. Çözüm hakkında bilgim yok ancak ISS olarak NetSpeed öneririm.
cevabın için teşekkür ederim taahütsüz bizimki lanet olsunki bundan kurtulcam seçimi aileme bırakçam onlar seçsin

Aynı sorunu bende yaşıyorum sanırım modem ile ilgili.
hg 658 v2 modelini kullanıyordum az önce sinirden kırdım

cevabın için teşekkür ederim taahütsüz bizimki lanet olsunki bundan kurtulcam seçimi aileme bırakçam onlar seçsin
Turkcell'den yıllardır kullandığım Türk Telekom'a geri dönmüştüm. Ondan da hiç memnun değildim, NetSpeed'e geçeli çok rahatım ve çok memnunum. Sanırım 2 ya da 3 yıl oldu en ufak problemde çözebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar, taşınma sürecimde bir türlü interneti bağlayamadılar. Hatırladığım üzere 3 kere kendi, 1 kere de TT ekiplerini göndermişlerdi. Meğerse dairede bir problem varmış, ona rağmen ellerinden geleni yapmışlardı. Kendilerinden memnunum ve öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı