Turkcell mi Vodafone mu?

O zaman Vodafon'a geçiyorum onaylıyor musunuz?

Bu soruyu genelde musteri hizmetleri sorar ve biz evet diye cevaplariz :)

Tercih sizin. Ben 10 yildir Turkcell kullaniyorum ve cok memnunum fakat 100 TL fatura oduyorum. Vodafone da yarisina ayni paketi alabiliyorum. Kurumsal Telekom aboneliginde ise ayni paketi 34 TL ye alabiliyorum ama korkuyorum degistirmeye.

Gülü seviyorsan, dikenine katlanacaksın. Turkcell çekim kalitesi olarak daha iyi olmasına karşın daha pahalı. Diğer operatörler ise daha kötü çekim kaliteleri olduğu için daha ucuz.

Turkcell pahalı geliyorsa en azından Vodafone'u seç.
Seçim size kalmış.

Kesinlikle turkcell neden diye sorarsanız tamam pahalı ama çekim kalitesi iyi vodafone de kullandım turkcell de hangisinden memnunsun diye sorarsan açık ara türkcell önde vodafone ucuz görünüyor ama şunu rahatlıkla diyebilirimki turkcel açık açık fiyat belirtiyor vodafone dolaylı yollardan turkcell in aldığı kadar alıyor ben vodafone alman taraftarı değilim en büyük pişmanlığın vodafone gibi bir firmaya bulaşmaktı.

Turkcell biraz pahalı, şahsen 96₺ ödüyorum ama daha uygun fiyatlı tarifelerde var elbet. Şahsen çok memnunum diğer hatları da kullandım cidden çok sıkıntı yaşadım, uzun süredir Turkcell'deyim. Internet'im de Superonline.

Kardeşime yeni telefon alınınca ona Vodafone aldırdım. Hemde kendim denemiş olurum diye. Paketleri ucuz çekim fena değil hızı eh ama şunu sevmedim her hattı çıkarıp takınca müşteri hizmetleri arayınca bazende durduk yere para alıyorlar. Birde paket ve pass fiyatlarına zam geldi. Bende Türkcell'de kaldım. Şu an Lifecell Süper Mix kullanıyorum aşırı rahatım. 5 gb instagram, 5 gb youtube, 5 gb spotify kotam var. Ayrıyetten 3gb daha var ve kampanyasıyla beraber 6 gb oluyor. Bitmiyor gibi bir şey. Üstelik 50 TL. Çok beğendim ve bu pakette kalacağım bir süre. Yeni paket alacaklara öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı